پیش‌بینی ۴۰ سرفصل وظیفه برای خدمات ستاد نوروزی شهرداری
پیش‌بینی ۴۰ سرفصل وظیفه برای خدمات ستاد نوروزی شهرداری

معاون خدمات شهری شهردار قم گفت: براساس دستورالعمل ستاد نوروزی شهرداری ۴۰ سرفصل در نظر گرفته شده بود که شامل تمام اقدامات برای داشتن شهری پیراسته‌تر و سرسبزتر و منظم تر بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سیدامیر سامع با تاکید بر اینکه شهرداری در قالب ۱۰ کمیته و ۹ ستاد اجرایی کارهای نوروزی خود را برنامه‌ریزی کرده است اظهار کرد: هر منطقه شهری یک ستاد اطلاع‌رسانی و اجرایی دارد که منطقه هفت به دلیل اهمیت دو ستاد راه‌اندازی کرده است.

وی با بیان اینکه شهرداران مناطق روسای ستادهای اجرایی هستند گفت: ۱۰ کمیته هم شامل اجرایی، اطلاع‌رسانی، ایمنی و آتش‌نشانی، اسکان و فضای سبز، فرهنگی، حمل و نقل و ترافیک، زیباسازی، نظارت و ارزیابی امور مختلف نوروزی را پیگیری می‌کنند.

سامع با تاکید بر اینکه فضای شهر آماده پذیرایی از مسافران بوده است خاطرنشان کرد: براساس دستورالعمل ستاد نوروزی شهرداری ۴۰ سرفصل در نظر گرفته شده بود که شامل تمام اقدامات برای داشتن شهری پیراسته‌تر و سرسبزتر و منظم تر بوده است.

سامع افزود: ما تلاش داریم تمام امکانات لازم اطلاع‌رسانی، حمل و نقل و ترافیک، خدماتی، اسکان و… را برای زائرین فراهم کنیم؛ در همین راستا در حوزه پارکینگ فضای پروژه‌ شهید کاظمی آماده استفاده زائرین و همشهریان شده که حدود ۷۰۰ خودرو ظرفیت دارد.

وی گفت: امسال ۲۰ نماد و المان جدید نیز در شهر کار شده و دیوار نگاره‌های مناسبتی نیز طراحی و اجرا شده است.

انتهای پیام/د

 

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم