تبدیل مجموعه ورزشی شهرداری قم به مرکز واکسیناسیون
تبدیل مجموعه ورزشی شهرداری قم به مرکز واکسیناسیون

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم گفت: مجموعه ورزشی شهرداری در منطقه نیروگاه به مرکز جدید واکسیناسیون تبدیل می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم، ابوالقاسم مقیمی اظهار کرد: با توجه به وضعیت نگران کننده کرونا در قم و ضرورت همدلی و تعامل دستگاه‌ها در بکارگیری تمام ظرفیت‌های موجود جهت کنترل و افزایش آمار واکسیناسیون، مجموعه ورزشی شهرداری در منطقه نیروگاه به مرکز جدید واکسیناسیون تبدیل می‌شود..

وی افزود: به همین منظور و برای بهبود در روند واکسیناسیون گروه های هدف در قم یکی از مجموعه های ورزشی در منطقه نیروگاه در حال آماده سازی است تا دسترسی مردم به مراکز تجمیعی با سهولت بیشتری انجام شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با بیان اینکه همه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط باید دست به دست هم دهند تا از بحران کرونا عبور کنیم، تاکید کرد: در این زمینه سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم آمادگی دارد تا تمام توان خود را برای مهار این ویروس مرگبار روی کار بیاورد.

وی در ادامه یادآور شد: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه بخشی از فعالیت های این سازمان در طول دوران شیوع بیماری کرونا به فرهنگ سازی در خصوص پیشگیری از شیوع این بیماری معطوف شده است.

مقیمی وضعیت کرونایی قم که از ۲۷ خردادماه پس از ۴۰ روز از وضعیت نارنجی به زرد بهبود یافته بود بر اساس آخرین رنگ‌بندی اعلام شده توسط نرم‌افزار ماسک، از تاریخ نهم تیرماه جاری بار دیگر جزو شهرهای نارنجی و از ۲۳ تیرماه مجددا در وضعیت قرمز از نظر شیوع کرونا قرار گرفت.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم