حضور بیش از ۸ هزار مبلغ در مناطق مختلف کشور در ایام محرم
حضور بیش از ۸ هزار مبلغ در مناطق مختلف کشور در ایام محرم

معاون دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مناطق مختلف کشور اعزام شدند.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه، حجت‌الاسلام روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفت وگویی تصریح کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از مبلغان حوزه علمیه قم به مناطق مختلف کشور اعزام شدند.

وی افزود: برای غنی سازی کار تبلیغ مبلغان سه کتاب ره توشه ماه محرم در اختیار مبلغان قرار گرفته شده است.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی افزود: مبلغانی که تمایل به استفاده از محتوای این کتاب ها را دارند می توانند با مراجعه به سایت بلاغ از نسخه الکترونیکی این کتاب ها به صورت رایگان استفاده نمایند.

وی اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونایی به مبلغان تاکید شده است که در خصوص سلامتی و حفظ سلامت و رعایت مسائل بهداشتی نکات ضروری و مورد نیاز را به مردم بازگو کنند.

روستا آزاد یادآور شد: حفظ سلامتی از مسائل ضروری است که در دین اسلام به آن تاکید شده است بنابراین مجلس سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام با رعایت همه مسائل بهداشتی و با حفظ سلامتی عزاداران انجام خواهد شد.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم