دبیران بخش‌های تخصصی سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین(ع) منصوب شدند
دبیران بخش‌های تخصصی سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین(ع) منصوب شدند

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در احکامی جداگانه دبیر کمیته و دبیران بخش های تخصصی نخستین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع) و اعضای دبیرخانه هشتمین سوگواره مجازی اشراق را منصوب کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی دبیرخانه هشتمین سوگواره مجازی اشراق، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی در احکامی جداگانه بهنام معینی مجد را به عنوان دبیر کمیته، مهرناز خسروی دبیر بخش کنشگران عاشورایی، مرتضی نظرزاده دبیر بخش گرافیک و فاطمه حیدری دبیر بخش ادبی و رسانه‌های مکتوب منصوب کرد.

در متن این احکام آمده است است: حماسه عاشورا به عنوان رویدادی بی‌نظیر در عالم هستی از یکسو الهام‌بخش عقلانیتی متفاوت و بلندپایه در کنشگری بشری است و از سوی دیگر با پروازدادن ذوق الهی انسان، صوَری نو در خیال می‌سازد تا از گذر آن، هنری دیگرگون پدید آید، هوایی پاک در رسانه برساخته شود و گفتمانی توحیدی در بامداد فضای مجازی که تجلی خیال پردازی چارچوب‌مند انسان‌هاست سرزند.

گفتنی است با همراهی و هم افزایی نهادها و ارگان های مختلف، امسال سوگواره های اشراق (دفتر تبلیغات اسلامی)، بوی سیب (شبکه رادیویی معارف) و مهر محرم (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) ذیل عنوان سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین(ع) و با همکاری مؤسسه جهانی ولایت و سازمان بسیج رسانه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی دبیرخانه هشتمین سوگواره مجازی اشراق