توزیع بیش از ۸۲ هزارتن آسفالت در شهر قم
توزیع بیش از ۸۲ هزارتن آسفالت در شهر قم

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم حجم آسفالت توزیع‌شده از ابتدای سال جاری برای تعویض و بهسازی روکش خیابان‌ها و معابر شهری را موردتوجه قرار داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 82 هزار تن آسفالت توزیع‌شده است.

 

به گزارش پاشگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، ابوالفضل میریک امامی با اشاره به میزان تولید و توزیع آسفالت در شهر قم اظهار داشت: برای سال جاری پیش‌بینی تولید و توزیع ۱۶۵ هزار تن آسفالت در سطح معابر شهری قم انجام‌شده که از ابتدای سال تاکنون بیش از ۸۲ هزار تن آسفالت توزیع‌شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت ۱۵ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت جهت روکش معابر شهری قم در منطقه ۴ توزیع‌شده است، ابراز کرد: در راستای بهبود وضعیت حمل‌ونقل و افزایش ایمنی خیابان‌های شهر قم بیش از ۲۰ هزار تن آسفالت نیز در منطقه یک شهرداری قم توزیع و استفاده‌شده است.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم تصریح کرد: بالغ‌بر ۷ هزار تن آسفالت نیز طی این مدت در منطقه ۵ شهرداری قم جهت بهبود و سهولت رفت‌وآمد عابران پیاده و خودروهای سواری توزیع‌شده است.

وی با تأکید بر اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۲۹۰۰ تن آسفالت در سطح منطقه ۷ شهرداری قم و ۵ هزار و ۵۰۰ تن نیز در منطقه ۸ و شهرک پردیسان استفاده‌شده است، افزود: ۴ هزار تن آسفالت نیز از ابتدای امسال در سطح معابر منطقه ۲ توزیع گردیده است.

میریک امامی با اشاره به توزیع بیش از ۹ هزار تن آسفالت در سطح معابر منطقه ۶ اضافه کرد: خود سازمان توسعه و عمران و شهرداری مرکز نیز در مجموع در سال جاری از بیش از ۱۰ تن آسفالت برای پروژه‌ها استفاده کرده‌اند.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با اشاره به افزایش قابل‌توجه قیمت قیر از طی سال جاری اظهار کرد: قیمت قیر از تنی ۶ میلیون در ابتدای سال به تنی ۸ میلیون تومان افزایش ‌یافته است.

انتهای پیام/د