آمره: به عنوان رئیس کمیته «توزیع عادلانه خدمات و امکانات» پیگیر رسیدگی بیشتر به محله‌های و محروم خواهم بود
آمره: به عنوان رئیس کمیته «توزیع عادلانه خدمات و امکانات» پیگیر رسیدگی بیشتر به محله‌های و محروم خواهم بود

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: کمیته ای با عنوان توزیع عادلانه خدمات و امکانات با رویکرد محله محوری تشکیل شده که بنده به عنوان رئیس این کمیته در کنار دیگر اعضای آن، پیگیر رسیدگی بیشتر به محله‌های محروم خواهیم بود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، معصومه آمره عضو شورای اسلامی شهر قم در گفت‌وگویی که با خبرگزاری فارس انجام داده و در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ در صفحه استان قم این خبرگزاری منتشر شده گفته است: تهیه پیوست عدالت برای پروژه‌های شهری و همچنین طرح‌ها و لوایح از اولویت‌های دوره ششم شورای اسلامی شهر قم خواهد بود.

او خاطرنشان کرده است: بر این اساس، کمیته‌ای با عنوان توزیع عادلانه خدمات و امکانات با رویکرد محله محوری در این شورا تشکیل شده که بنده به عنوان رئیس این کمیته در کنار دیگر اعضای آن، پیگیر رسیدگی بیشتر به محله‌های کمتر برخوردار و محروم خواهیم بود.

آمره همچنین از رسانه‌ها خواسته است با مطالبه‌گری خود، یاریگر اعضای شورای اسلامی شهر در خدمت هرچه بیشتر به مردم شهر کریمه اهل بیت (س) و رفع مشکلات آنان باشند.

این وعده عضو شورای شهر قم در صورت تحقق، بخش مهمی از نارضایتی مردم در محلات و مناطق محروم قم را برطرف خواهد کرد چرا که تاکنون تعداد قابل توجهی از پروژه‌های عمرانی و شهری در بعضی مناطق مرفه‌نشین شهر جانمایی شده و توسعه متوازن شهری را بر هم زده است.

پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم در راستای مطالبه‌گری از اعضای شورا و بر اساس وعده‌هایی که از این پس می‌دهند، موضوعات مهمی که توسط هر یک از آنها مطرح شده را از این طریق اطلاع‌رسانی کرده و پس از مدتی از آنها می‌خواهد در مورد میزان تحقق این وعده‌ها پاسخگو باشند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صدرالدین فلاح