کمک یک میلیارد ریالی آستان مقدس حضرت معصومه(س) به سیل‌زدگان
کمک یک میلیارد ریالی آستان مقدس حضرت معصومه(س) به سیل‌زدگان

معاون اجرایی آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام از اختصاص یک میلیارد ریال کمک به سیل‌زدگان به دستور آیت‌الله سعیدی، تولیت حرم کریمه اهل‌بیت(س) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، هادی محمودنژاد با اشاره به ادامه پخش غذای تبرکی در وعده‌های ناهار و شام در بین زائرانی که به علت جاری شدن سیل از ادامه مسیر بازمانده‌اند، ابراز داشت: طبق دستور آیت‌الله سعیدی، تولیت آستان مقدس، از محل منابع این آستان قدسی در نخستین مرحله مبلغ یک میلیارد ریال جهت سیل‌زدگان استان‌های شمالی و استان فارس اختصاص به واریزی شد.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط همه دستگاه‌ها برای حل مشکلات ناشی از حوادث طبیعی اخیر ابراز داشت: کمک‌های زائران و مجاوران که به‌منظور تسکین آلام هم‌وطنان با مشارکت نهادهای ذی‌ربط در حرم مطهر و فضاهای اطراف در حال جمع‌آوری می‌باشد  در اسرع وقت از طریق مجاری قانونی معرفی‌شده ارسال خواهد شد.

معاون اجرایی آستان مقدس بابیان این‌که کمک‌رسانی خادمان آستان مقدس به درراه ماندگان و هم‌وطنان تا هر زمان که نیاز باشد، انجام خواهد پذیرفت، گفت: آستان مقدس همواره پیشتاز خدمت‌رسانی به زائران است، به‌خصوص در این شرایط سخت که رهبر معظم انقلاب همه دستگاه‌ها را به کمک‌رسانی دعوت کرده‌اند، این وظیفه سنگین‌تر از قبل شده است.

وی افزود: معظم له ضمن اینکه خدمت به  سیل‌زدگان  را جزو مهم‌ترین وظایف در شرایط کنونی دانستند، گفتند که هر خدماتی هرچند کوچک قطعاً موردعنایت الهی و ائمه اطهار قرار خواهد گرفت، کما اینکه به یک رسالت انسانی عمل گردیده است.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام