پایان آبان ماه آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات دینی
پایان آبان ماه آخرین فرصت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات دینی

جشنواره ملی مطبوعات دینی که در شهریور ماه فراخوان شده است تا پایان آبان ماه ادامه دارد و تمدید نخواهد شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم،  نخستین جشنواره ملی مطبوعات دینی به میزبانی استان قم برگزار می‌شود این در حالی است که جشنواره های رسانه ای متعددی در قم برگزار می شد و جای برگزاری جشنواره ملی مطبوعات دینی در بین آنها خالی بود.

بر این اساس از سال گذشته مقدمات برگزاری این جشنواره انجام شد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری آن وجود نداشت و امسال با توجه به شرایط مطلوبی که بوجود آمد شهریور ماه فراخوان آن انجام شد.

به گفته معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم: جشنواره های مطبوعاتی محکی برای تولیدات رسانه ای است تا در ترازوی نقد داوران قرار بگیرد که این رخداد به ارتقاء آثار اصحاب رسانه کمک شایانی می کند.

محمد جواد محرابی با تاکید براینکه جشنواره ملی مطبوعاتی دینی برای نخستین بار است که به میزبانی استان قم برگزار می شود، تصریح کرد: برگزاری جشنواره هایی با گستره وسیع و ملی یکی از الزامات فضای رسانه ای است که با بهره گیری از تجربیاتی که بدست می آید به طور قطع می تواند درهر دوره بهتر از دوره پیشین باشد.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به برگزاری جشنواره مطبوعات استان قم در دوره گفت: تجربه های خوبی در این راستا بدست آمد و علی رغم برخی مشکلاتی که وجود داشت اما در سطح قابل قبولی این جشنواره برگزار شد که این تجربه ها می تواند در بهبود رفع نواقص دیگر جشنواره ها ما را یاری کند.

وی اضافه کرد: از اصحاب رسانه در خواست داریم ارسال آثار خود را به آخرین لحظه موکول نکنند و در روهای باقی مانده آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس qom.pressfestival.ir ارسال کنند.

محرابی مهلت ارسال آثار به این جشنواره را مورد توجه قرار داد و گفت: اصحاب رسانه آثار خود را از نخستین روز فروردین ماه سال ۱۳۹۹ تا پایان آبان ماه ۱۴۰۰ که در رسانه های معتبر و رسمی منتشر شده است ارسال کنند.

گفتنی است با وجود اینکه جشنواره ملی مطبوعات پسوند دینی دارد اما شامل سطح وسیعی از آثار رسانه ای می‌شود.

انتهای پیام/

  • نویسنده : سونیا سیاوشی