داور قمی قاضی دیدار آبادانی‌ها و اصفهانی‌ها
داور قمی قاضی دیدار آبادانی‌ها و اصفهانی‌ها

علی صفایی داور مطرح فوتبال استان قم اين هفته يكي از مهمترين بازي‌هاي نيم‌فصل دوم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور را در آبادان قضاوت خواهد كرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، علی صفایی یکی از داوران مطرح فوتبال استان قم در سطح ملی است که تاکنون در بازی‌های زیادی سوت زده است؛ او در حالی تنها نماینده قم در لیگ برتر کشورمان به شمار می‌رود که دو سال از سقوط صبای قم به رده‌های پایین‌تر می‌گذرد و قمی‌ها در رده باشگاهی، حرفی برای گفتن در این سطح از فوتبال کشورمان ندارند.

صفایی از سال 1393 که نخستین‌بار در لیگ برتر فوتبال ایران فرصت قضاوت پیدا کرد، به واسطه داوری‌های مطلوب و موفق خود همواره یکی از داوران مورد اعتماد کمیته داوران فدراسیون فوتبال به شمار می‌رود و در ادامه قضاوت‌های خود این هفته نیز یکی از دیدارهای مهم لیگ برتر به وی سپرده شده است.

در شرایطی که طبق تقویم فیفا تمام لیگ‌های فوتبال دنیا به واسطه برگزاری بازی‌های ملی تعطیل شده، مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور نیز مورد تاثیر بازی‌های تیم ملی امید ایران در مرحله نخست انتخابی بازی‌های زیر 23 سال قهرمانی آسیا و المپیک 2020 ژاپن در تعطیلی به سر می‌برد.

با توجه به تقویم فیفا و تعطیلی لیگ‌های ملی به خاطر برگزاری بازی‌های ملی و همچنین حضور تیم ملی امید ایران در مرحله نخست انتخابی مسابقات زیر 23 سال قهرمانی آسیا و المپیک 2020 ژاپن، سازمان لیگ فوتبال ایران دیدارهای هفته هشتم از دور برگشت فصل 98 – 1397 لیگ برتر را برای برگزاری در روزهای هشتم تا یازدهم فروردین‌ماه برنامه‌ریزی کرده و در آخرین روز بازی‌های این هفته، علی صفایی داور مطرح فوتبال قم در شهر آبادان به قضاوت می‌پردازد.

دیدار حساس تیم‌های صنعت نفت آبادان و ذوب‌آهن اصفهان از هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران، یکشنبه یازدهم فروردین ماه و از ساعت 17 برگزار می‌شود و قاضی این دیدار علی صفایی خواهد بود.

انتهای پیام/