دهه فجر، تحقق بعد سیاسی اسلام ناب در دوران استعمار فرانو است
دهه فجر، تحقق بعد سیاسی اسلام ناب در دوران استعمار فرانو است

جانشین فرمانده سپاه استان قم گفت: دهه فجر، دهه تحقق بعد سیاسی اسلام ناب در عصر جاهلیت مدرن و استعمار فرانو به شمار می‌رود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، مهدی کبیری پور در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر ؛ گفت : دهه فجر، دهه تحقق بعد سیاسی اسلام ناب در عصر جاهلیت مدرن و استعمار فرانو است.

وی افزود: این دهه در واقع شامل روزهایی است که با تحقق آن، نظام سلطه رویای استیلای بی‌چون چرای خود بر گرده بشریت ظلمت زده را بر باد می‌دید؛ به همین دلیل است که دشمنی با انقلاب اسلامی و از بین بردن آن را تنها راه نجات آئین ظالمانه و شرک‌آلود خود، می‌بیند.

جانشین فرمانده سپاه استان قم مهم‌ترین راهبرد دشمنان را در دوران چهل سالگی انقلاب، ناامید کردن ملت ایران به ویژه نسل جوان از آینده کشور و کارآمدی نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: در همین راستا همه‌ی دلسوزان نظام بالاخص مسئولین و دولتمردان وظیفه دارند تا با بیان دستاوردهای انقلاب و نقاط امیدبخش در حوزه‌های مختلف اقتصادی، علمی، فرهنگی، سیاسی و… چراغ راهی باشند برای حرکت پرشتاب جوانان به سمت پیشرفت و آبادانی دین و دنیا؛ و این مهم با حضور آنان در بین مردم و گفتگوی چهره به چهره با ایشان، میسر خواهد شد.

وی ادامه داد: در سال‌های اخیر، دشمنان نظام اسلامی با تمسک بر جادوی رسانه و روایت سازی‌های جعلی، قصد تطهیر خاندان منحوس پهلوی را دارند و با توجه به ضعف سواد رسانه در بین اغلب مردم، تا حدودی پیش رفته‌اند.

کبیری‌پور تاکید کرد: در چنین شرایطی، بر رسانه‌های خودی فرض است تا با ورود مسئولانه به عرصه‌ی مقدس و والای جهاد تبیین، علاوه بر روشن نگه داشتن چراغ‌های امیدبخش در بین مردم و جوانان، منابع روشنی بخش جدیدی را هم در مسیر این انقلاب مقدس و الهی بیفروزند. انقلابی که بفرموده حضرت امام (ره)، حفظ آن از اوجب واجبات است.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه استان قم