دشمنی استکبار نشان دهنده اوج عظمت انقلاب است
دشمنی استکبار نشان دهنده اوج عظمت انقلاب است

رئیس مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم گفت: دشمنی های روزافزون استکبار جهانی با انقلاب اسلامی، نشان دهنده اوج عظمت انقلاب است و اگر انقلاب حقیر بود، این همه دشمنی در کار نبود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن اکبری در جمع خبرنگاران با تبریک ایام ماه رجب و دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی زنده و همواره در حال حرکت است و تمام کسانی که می خواهند با انقلاب همراه باشند، باید همواره خودشان را به روز کنند چون انقلاب به روز است و می‌رود تا انشاءالله تمام قله‌ها را یکی پس از دیگری فتح کند.

وی با تاکید بر اوج عظمت انقلاب افزود: بخاطر عظمت انقلاب اسلامی ایران است که دشمنی های آن نیز بزرگ است، اگر امروز این شرایط اقتصادی و این جنگ ها را برای ما به وجود می آورند به خاطر عظمت خود انقلاب است.

اکبری یادآور شد: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) فرمودند: «ما انقلابمان را به تمام جهان صادر می کنیم چرا که انقلاب ما اسلامی است و تا بانگ لا اله الا الله و محمد رسول الله بر تمام جهان طنین نیفکند، مبارزه هست و تا مبارزه در هر جای جهان علیه مستکبرین هست ما هستیم».

وی ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره) با آمدنشان  همه واژه ها را تغییر دادند و امروزه استکبار تمام تلاش خود را می کند که بگوید من زنده ام و هنوز نفس می کشم اما در واقع مرده ای متحرک بیش نیست. .

رئیس مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم ادامه داد: اگر انقلاب حقیر بود، این دشمنی ها نبود ولی چون عظمت دارد و بزرگ است، شاهد آن هستیم که اقداماتی علیه انقلاب اسلامی صورت می گیرد که به فضل الهی یکی پس از دیگری خنثی می شود.

اکبری با تاکید بر ضرورت ایستادگی و همدلی نیروهای انقلابی افزود: ما باید محکم بایستیم و یقین بدانیم نصرت الهی با ما و  سرافکندگی و رسوایی برای بدخواهان این نظام و انقلاب است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم کادرسازی و تشکیلاتی شدن فعالیت ها را مهم توصیف و عنوان کرد: با نگاهی که ما داریم باید گام‌های خوبی برداشته شود و کار ما باید در حوزه های مختلف فراگیر گردد.

وی همچنین  با ابراز نگرانی از این موضوع که در جامعه گاه کار فردی یا  کار جمعی می کنیم اما کار اجتماعی انجام نمی دهیم،  افزود: در مخاطب گیری و مخاطب سازی نیروهای انقلاب مقداری ضعف داریم چون منسجم و تشکیلاتی عمل نشده است.

رئیس مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم در قسمتی دیگر از سخنان ضرورت شناخت مسائل و موضوعات روز جامعه را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید بررسی کرد که مقتضیات جامعه، مردم و جوانان چیست و ضمن شناسایی و اولویت بندی مسائل و فوریت آنها، پاسخی روشن و قانع کننده و امیدوارکننده برای آنها داشت زیرا دشمن به دنبال ناامید و مایوس کردن نسل جوان نسبت به دستاوردهای های انقلاب است.

وی در پایان تاکید کرد : لازم است در این ایام نقش و جایگاه امام راحل در ایجاد ارزش ها و ضرورت تبیین اهداف انقلاب اسلامی برای نسل جوان تشریح و در جهت تبیین آرمان های انقلاب برای جامعه، گام های اساسی برداشته شود.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی مرکز بسیجی اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم