درسنامه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تدوین شد
درسنامه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تدوین شد

رئیس جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی استان قم گفت: «درسنامه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» از سوی این جمعیت تهیه و تدوین شده است و به زودی در اختیار اقشار مختلف مردم قرار خواهد گرفت.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی استان قم، مهدی صابر در سی امین جلسه هیأت رئیسه این جمعیت ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر در سخنانی اظهار داشت: این ایام فرصت مغتنمی برای تبیین دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و بازخوانی شاخصه ها و مؤلفه های انقلابی بودن در میان مردم و مسؤولان است.

وی با بیان اینکه جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ ناب انقلاب اسلامی بر اساس منویات مقام معظم رهبری تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: این جمعیت با راهبرد کلان تبیین بیانیه گام دوم، به دنبال معرفی عظمت اصیل انقلاب اسلامی و ایجاد بستر مناسب جهت استفاده از جوانان متعهد، مؤمن و انقلابی در عرصه های مختلف کشور است.

رئیس جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی استان قم با اشاره به روی کارآمدن دولت جدید، بر ضرورت بکارگیری مدیران متخصص، کارآمد و انقلابی، ضمن تسریع در ارائه برنامه مشخص و پرهیز از پراکندگی مدیریتی، تأکید کرد و گفت: این جمعیت به دنبال معرفی و تبیین شاخص های مدیریت انقلابی به مسؤولان تصمیم گیر است تا با بکارگیری افراد لایق و شایسته، شاهد ایجاد تحول در خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات کشور به ویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه باشیم.

وی یکی از مهمترین اقدامات جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی استان قم در دو سال گذشته را مطالبه گری از دستگاههای اجرایی در حوزه های مختلف عنوان کرد و افزود: این جمعیت در راستای دستیابی به اهداف متعالی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، با تشکیل معاونت ها و کمیته های تخصصی به دنبال شناسایی و رفع مشکلات و موانع خدمتگزاری شایسته به مردم شریف استان قم است.

صابر همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با «جهاد تبیین» و تلاش بی وقفه دشمنان و بدخواهان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مورد توجه قرار داد و گفت: «درسنامه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» به همت سردار میرزاده مشاور عالی جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی استان قم تهیه و تدوین شده است و به زودی در اختیار اقشار مختلف مردم قرار خواهد گرفت.

  • منبع خبر : روابط عمومی جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی استان قم