تصادف مرگ‌بار در جاده جعفریه
تصادف مرگ‌بار در جاده جعفریه

سخنگوی اورژانس 115 قم گفت: حادثه تصادف دو خودرو در جاده جعفریه، دو کشته و 9 مجروح بر جا گذاشت.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، مهدی فراهانی اظهار کرد: این حادثه ساعت 23:45 دقیقه روز جمعه رخ داد که دو خودرو پراید و تیبا در جاده قم جعفریه حوالی کاروانسرای سنگی با یکدیگر برخورد کردند.

وی افزود: پس از اعلام به اورژانس، به سرعت نخستین خودرو به محل اعزام و پس از بررسی های انجام شده، پنج دستگاه آمبولانس دیگر نیز به محل اعزام و اقدام به انتقال مصدومان کرد.

سخنگوی اورژانس 115 قم بیان کرد: این تصادف متاسفانه دو فوتی یک خانم و یک آقا در محل داشت و 9 نفر نیز مصدوم شدند که به بیمارستان های شهید بهشتی و امام رضا(ع) منتقل شدند.

وی ادامه داد: حال دو نفراز مصدومان نیز وخیم بوده و همزمان با عملیات احیا به بیمارستان منتقل شدند.

فراهانی با اشاره به دیگر حوادث شب گذشته در قم گفت: حدود ساعت 21 جمعه شب نیز سه تصادف در سه نقطه از شهر به وقوع پیوست که متاسفانه 12 مصدوم بر جای گذاشت.

وی افزود: یکی از این تصادف ها در بلوار آیت الله بروجردی، دیگری در جاده جنت آباد و سومین تصادف نیز در روستای سیرو بخش کهک رقم خورد که به منظور خدمات رسانی به مصدومان 7 آمبولانس اعزام شد.

سخنگوی اورزانس 115 قم خاطرنشان کرد: برخورد خودرو جک باموتور سیکلت که منجر به مصدومیت بد حال یک نفر شد، برخورد دو خودرو سبک و برخورد پراید با مانع سه تصادف ذکرشده راشامل می شدند.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم