نمایش ۴۵ عکس از ۲۵ عکاس در بخش آزاد دهمین دو سالانه عکس هنرمندان قم
نمایش ۴۵ عکس از ۲۵ عکاس در بخش آزاد دهمین دو سالانه عکس هنرمندان قم

دبیر دهمین دو سالانه عکس هنرمندان قم گفت: نمایشگاه آثار «بخش آزاد» این دوسالانه، با 45 اثر از 25 هنرمند عکاس دایر شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط‌ عمومی دهمین دو سالانه عکس هنرمندان قم، ابراهیم سلیمانی اظهار کرد: این نمایشگاه تا ۱۱ اردیبهشت‌ماه امسال از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰ به صورت رایگان برای بازدید عموم در نگارخانه فرهنگ شهر قم واقع در خیابان شهیدان فاطمی (دورشهر) دایر است.

وی افزود: دهمین دوره این دوسالانه در مقایسه با دوره های پیشین آن، دارای تفاوت های جدی؛ از جمله حضور عکاسان با «مجموعه عکس» و نیز «بخش عکس موبایلی» است که در دوره های گذشته این دو بخش را نداشتیم.

رئیس انجمن عکاسان استان قم ادامه داد: این دو بخش جدید، موجب رونق و حضور بیشتر عکاسان در این دوسالانه شد.

وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه عکس های برگزیده به شکل بسیار هنرمندانه ای «پاسپارتو» شده اند و همچنین دارای «کَپشِن» هستند.

سلیمانی بیان کرد: در زمان برگزاری این نمایشگاه در روزهای سه شنبه هر هفته، نشست های تخصصی نقد و بررسی عکس ها به همراه گفت وگو با عکاسان در رابطه با این دوسالانه نیز انجام می شود.

رئیس انجمن عکاسان استان قم افزود: نمایشگاه «بخش قم» که بخش اصلی نمایشگاه دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم است؛ پس از عید سعید فطر برگزار می شود و پس از آن آیین اختتامیه دوسالانه مذکور برگزار خواهد شد.

ارسال ۲ هزار اثر به دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم

وی در بخش دیگر سخنان خود گفت: حدود ۲ هزار اثر از بیش از ۱۲۰ هنرمند عکاس در بخش های گوناگون از سراسر کشور؛ به دبیرخانه دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم ارسال شد.

دبیر دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم افزود: از میان آثار دریافت شده، ۱۸۰ اثر از ۵۰ هنرمند عکاس برای نمایشگاه در دو بخش «قم» و «آزاد» انتخاب شده اند.

  • منبع خبر : روابط‌ عمومی دهمین دو سالانه عکس هنرمندان قم