مشارکت شهرداری در برگزاری نمایشگاه‌ قرآنی «برآستان بهشت»
مشارکت شهرداری در برگزاری نمایشگاه‌ قرآنی «برآستان بهشت»

رئیس اداره فرهنگی هنری سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم گفت: شهرداری حضوری جدی در نمایشگاه قرآن قم داشته و تلاش می‌کنیم از این طریق به اشاعه فرهنگ قرآنی کمک کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از ستاد خبری نمایشگاه قرآن قم، محمدرضا سعید تهرانی اظهار کرد: نمایشگاه در ماه مبارک رمضان حس و حال خوبی را به همراه دارد و با توجه به قرارگرفتن مکان نمایشگاه در مسیر زائران حرم مطهر حضرت معصومه(س) و نیز غرفه‌های تدبیر شده براساس اقتضائات ماه رمضان، برنامه های قرآنی و محتواهای معارفی، مردم ارتباط خوبی با غرفه‌های مختلف برقرار کردند و فضا نیز بسیار دلنشین است؛ هم‌چنین استیج نمایشگاه هم کمک می‌کند مردم از لحاظ سمعی و بصری لذت ببرند.

وی در رابطه با فعالیت‌های قرآنی شهرداری قم گفت: شهرداری در۲۰ نقطه از بوستان‌های شهر قم در ماه مبارک رمضان جلسات قرآنی را برگزار کرده و در نمایشگاه‌هایی از این قبیل هم که در نقاط مختلف شهر قم مثل پردیسان و بوستان علوی برگزار می‌شود، به طرق مختلف اعم از غرفه‌داری، مسائل سخت‌افزاری و یا حمایت مالی و برگزاری استیج مشارکت دارد.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری و ورزشی شهرداری قم افزود: آشنایی مردم با مسائل قرآنی و فرهنگی در قالب هنر و زیبایی‌های آن تأثیر بسزایی در جذب مخاطب به قرآن و پیاده‌سازی فرهنگ قرآنی در جامعه دارد.

گفتنی است گروه سرود میثاق زیر نظر معاونت فرهنگی هنری و ورزشی شهرداری قم شب گذشته در نمایشگاه قرآنی «در آستان بهشت» به اجرای برنامه پرداخت.

  • منبع خبر : ستاد خبری نمایشگاه قرآن استان قم