اعزام اکیپ کامل راهداری قم برای کمک به سیل‌زدگان لرستان
اعزام اکیپ کامل راهداری قم برای کمک به سیل‌زدگان لرستان

مدیرکل راهداری استان قم از اعزام اکیپ کامل نیرو و ماشین‌آلات سبک و سنگین این اداره کل به لرستان برای امداد‌رسانی به سیل‌زدگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، ابوالفضل جمالی با اشاره به حجم گسترده خسارات وارد شده به استان‌های غربی کشورمان به ویژه لرستان به خاطر وقوع سیل اظهار کرد: بر همین اساس ادارات کل راهداری استان‌های مختلف، اقدام به اعزام نیرو و تجهیزات مورد نیاز به این مناطق با هدف تسریع در عملیات امدادرسانی کرده‌اند.

وی افزود: از استان قم نیز 10 نفر از پرسنل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به همراه اکیپی کامل از ماشین‌آلات شامل یک دستگاه گریدر، یک دستگاه بولدوزر، یک دستگاه لودر، دو دستگاه تریلر کمرشکن، دو دستگاه کامیون و یک دستگاه ماشین سبک به لرستان اعزام شده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم با بیان اینکه تقسیم‌بندی محدوده فعالیت اکیپ‌های اعزامی در همان استان صورت می‌گیرد گفت: گروه راهداری قم نیز در منطقه‌ای که مورد نیاز بوده مشغول به فعالیت شده‌اند و از صبح امروز کار امدادرسانی را آغاز کرده‌اند.

وی ادامه داد: عملیات امدادرسانی به سیل‌زدگان همچنان ادامه خواهد یافت البته امکان جابجایی نیروهای تازه‌نفس با پرسنل اعزامی وجود دارد.

انتهای پیام/د

 

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم