نامزدهای دریافت جایزه دوسالانه عکس قم معرفی شدند
نامزدهای دریافت جایزه دوسالانه عکس قم معرفی شدند

دبیر دهمین دوره دوسالانه عکس هنرمندان قم گفت: نامزدهای دریافت جایزه این دوسالانه معرفی شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از ستاد خبری دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم، ابراهیم سلیمانی در گفت‌وگویی افزود: نامزدهای دریافت جایزه (فینالیست‌های) این دوسالانه؛ آقایان: حمیدعابدی، محمد محسن‌زاده، امیرعلی میقانی، بهمن عزیزی، پژمان ملایی، اکبر لطفی، محسن کرمعلی، محمد اخلاقی، محمد تهذیب‌الحسن، سجاد حیاتپور، رضا رمضانی، مسعود قائمی، مهدی جعفری، مهدی مریزاد و جواد طهماسبی و خانم‌ها: سیده مریم صمدی، اعظم نجفعلی‌زاده، محبوبه رضایی، راضیه اخلاقی، طیبه محمدکرمی، اعظم‌ مومنیان و فاطمه‌سادات هاشمی هستند.

وی با تقدیر و سپاسگزاری از تمامی عکاسانی که آثارشان را به این دوسالانه ارسال کردند، به اطلاعیه شماره ۷۷ انجمن عکاسان استان قم در این زمینه اشاره و بیان کرد: از عکاسانی که نامزد دریافت جایزه شده اند، درخواست می کنیم که اصل فایل «RAW»  آثار راه یافته خود را تا روز سه شنبه این هفته (۲۷ اردیبهشت) به دبیرخانه این دوسالانه تحویل دهند.

وی خاطرنشان کرد: بدیهی است، پس از بررسی و تطبیق اصل آثار؛ برگزیدگان نهایی، در آیین اختتامیه دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم معرفی و از آن‌ها تجلیل می شود.

رییس انجمن عکاسان استان قم در بخش دیگر سخنان خود گفت: نمایشگاه عکس «بخش قم» این دوسالانه تا ۲۹ اردیبهشت ماه جاری، از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه فرهنگ شهر قم واقع در خیابان شهیدان فاطمی (دورشهر) نبش کوچه ۱۲ برای بازدید عموم دایر است.

وی افزود: این دوسالانه توسط انجمن عکاسان استان قم با همکاری استانداری قم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حوزه هنری استان قم، شهرداری قم، شورای اسلامی شهر قم، سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم و نگارخانه فرهنگ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه دهمین دوره دوسالانه عکس هنرمندان قم واقع در خیابان شهیدان فاطمی (دورشهر)، پلاک ۱۰۰، نبش کوچه ۱۲، طبقه فوقانی نگارخانه فرهنگ مراجعه کنند و یا در قم با شماره تلفن ۳۷۸۳۸۸۶۷ با پیش‌شماره ۰۲۵ تماس بگیرند.

  • منبع خبر : ستاد خبری دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم