حضور فعال آبفای قم در نمایشگاه تأسیسات آب و فاضلاب
حضور فعال آبفای قم در نمایشگاه تأسیسات آب و فاضلاب

شرکت آب و فاضلاب استان قم با ارائه مجموعه‌ای از توانمندی‌ها و خدمات قابل ارائه خود به مشترکین در چهارمین نمایشگاه تأسیسات و تهویه مطبوع آب و تأسیسات آب و فاضلاب حضور پیدا کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، ۲۷ شرکتِ تأسیسات آب و فاضلاب، تجهیزات سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی و تهویه مطبوع، تجهیزات برودتی و سردخانه‌ای، انواع لوله و اتصالات، تولیدات و محصولات خود را در چهارمین نمایشگاه تأسیسات و تهویه مطبوع آب و تأسیسات آب و فاضلاب به معرض نمایش گذاشتند.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به ارتباط موضوعی این نمایشگاه با شرح خدمات شرکت آب و فاضلاب گفت: آبفای استان قم نیز تلاش کرد با ارائه مجموعه از توانمندی‌های خود در این نمایشگاه حضور پیدا کند.

وی با اشاره به ارائه سامانه‌های پایش و راهبری تأسیسات آب و فاضلاب، اطلاعات جغرافیایی (GIS) و ارتباط با مشتریان(۱۲۲) در نمایشگاه تأسیسات آب و فاضلاب اظهار داشت: این موارد بخشی از توانمندی‌های شرکت آب و فاضلاب در بستر وب است که در پیشبرد اهداف و ارائه خدمات بسیار مؤثر است.

محمد کربلایی ابراهیمی حضور برخی از شرکت‌های پیشرو در زمینه استفاده بهینه از آب را در غرفه شرکت آب و فاضلاب مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: شرکت تپش سبز از جمله این شرکت‌ها بود که در زمینه نصب سیستم تصفیه فاضلاب خاکستری و بازچرخانی آب فعالیت دارد.

وی با اشاره به حضور شرکت بلندای صنعت به عنوان اولین تولیدکننده شیرآلات  کاهنده مصرف آب در  ایران در غرفه آبفای قم ابراز داشت: این شرکت نیز با شیرآلات و تجهیزات کاهنده مصرف آب گام‌های مؤثری در فرهنگ‌سازی اصلاح الگوی مصرف آب برداشته است.

مدیر روابط عمومی آبفای قم معرفی مرکز پایش و نظارت بر کنترل و کیفیت آب و فاضلاب به همراه نمایش تجهیزات آزمایشگاهی و نمایش کیت‌های انشعاب آب و فاضلاب را از دیگر موارد ارائه شده در این نمایشگاه ذکر کرد و گفت: در طول برگزاری نمایشگاه نیز سعی کردیم نتایج اصلاح رفتار و ابزار در کاهش مصرف آب، مزایای نصب سایه بان بر روی کولرهای آبی و دیگر برنامه‌های آموزشی و ترویجی را به مخاطبان ارائه دهیم.

یادآور می‌شود چهارمین نمایشگاه تأسیسات و تهویه مطبوع آب و تأسیسات آب و فاضلاب ۲۳ اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های دائمی استان قم به کار خود پایان داد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم