سرمایه‌گذاری ۱۰۰۰ میلیارد تومانی خارجی برای احداث بیمارستان نور در قم
سرمایه‌گذاری ۱۰۰۰ میلیارد تومانی خارجی برای احداث بیمارستان نور در قم

مسگری نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: برای ساخت بیمارستان نور ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خارجی انجام‌ گرفته و در نهایت انتفاع آن برای شهروندان قمی و به‌خصوص ساکنان شهرک پردیسان خواهد بود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، محمود مسگری در چهلمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، اخذ مجوز ۵۰ درصد کاهش عوارض صدور پروانه با محاسبه سال ۱۴۰۰ و پرداخت مابقی بدهی به تقسیط یک‌ساله با یک موسسه فرهنگی و اجتماعی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: درآمدهای حاصل از موسسه به گفته مسئولان آن قرار است در ساخت و تجهیز بیمارستان نور مصرف شود.

وی عنوان کرد: برای ساخت این بیمارستان ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خارجی انجام‌گرفته و در نهایت عواید و انتفاع آن برای شهروندان قمی و به‌خصوص ساکنان شهرک پردیسان خواهد بود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به لایحه اعمال ۳۰ درصدی تخفیف عوارض به اداره کل راه و شهرسازی در آماده‌سازی و احداث اراضی ۲۲ هکتاری پردیسان، جهت ساخت مسکن عمومی نیز تصریح کرد: با توجه به بعد مردمی این طرح، حتی اعمال تخفیف ۴۰ درصدی نیز مساله سنجیده‌ای است.

  • نویسنده : زهرا زنگنه