روحانیت انقلابی‌تر از همیشه در کنار مردم ایستاده است
روحانیت انقلابی‌تر از همیشه در کنار مردم ایستاده است

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: روحانیت و حوزه‌های علمیه زنده‌تر، انقلابی‌تر و قوی‌تر از همیشه پای انقلاب و در کنار مردم ایستاده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاج صادقی پیش از ظهر امروز در کنگره شهدای روحانی که در مصلی شهر قم در حال برگزاری است اظهار کرد: این کنگره به دنبال ترویج پیام شهداست، شهدایی که با ولایت‌پذیری و تبعیت از فرمان بنیان‌گذار کبیر انقلاب گام در این مسیر نهادند و امروز وظیفه ماست که دنباله‌رو آنها باشیم.

وی افزود: روحانیت مظلومیت را در اوج قدرت و عزت درونی تحمل می‌کند و هیچگاه از تهمت‌ها و فضاسازی‌ها نمی‌هراسد و این امور نمی‌توانند روحانیت را از صحنه دور کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه صحنه حضور روحانیت دفاع از اسلام و انقلاب است گفت: همه ما فرمان رهبری را با گوش جان شنیده و در تمام عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همانند شهدا پیشتاز خواهیم بود.

وی ادامه داد: فریاد ما مقابل فشارها هیهات من‌الذله است و در این بین روحانیت و حوزه‌های علمیه زنده‌تر، انقلابی‌تر و قوی‌تر از همیشه پای انقلاب ایستاده‌اند.

حاجی صادقی با بیان اینکه شهادت چهار هزار شهیدی که در این کنگره یاد آنها گرامی داشته می‌شود توسط بنیاد شهید مورد تایید قرار گرفته است گفت: همچنین با همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، مدارج علمی و حوزوی آنها نیز به تایید رسیده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: آمار شهدای روحانی بیشتر از دیگر اقشار است بنابراین تلاش کرده‌ایم تا در حد مقدور یاد این شهدا را گرامی بداریم و به همین دلیل ۷۱۰ یادمان شهید در راستای برنامه‌های کنگره حاضر ایجاد شده است.

 

  • نویسنده : صدرالدین فلاح