کمپین ویژه کتابشهرهای ایران برای کمک سیل زدگان
کمپین ویژه کتابشهرهای ایران برای کمک سیل زدگان

فروشگاه های زنجیره‌ای کتابشهر ایران آمادگی خود را جهت مشارکت در کمک به آسیب دیدگان سیل اخیر اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حامد شفیق اظهار کرد: بر اساس ابلاغ ریاست سازمان تبلیغات اسلامی، از صبح چهارشنبه ۷ فروردین بیش از ۳۰ شعب کتابشهر ایران در ۱۹ استان کشور، آماده دریافت کمک های کالایی هموطنان عزیز به سیل زدگان کشور هستند.

وی افزود: بیش از ۳۰ شعبه کتابشهر ایران از جمله در استان های تهران، البرز، لرستان، آذربایجان شرقی، چهارمحال بختیاری، بوشهر و … با همکاری ادارات سازمات تبلیغات اسلامی در شهرستان ها، کالاهای اساسی مورد نیاز سیل زدگان عزیز در استان های مختلف کشور را جمع آوری می کنند.

شفیق با اشاره به ماهیت دریافت کمک های مردمی در شعبات کتابشهر ایران، تصریح کرد: اگرچه فروشگاه های زنجیره ای کتابشهر ایران از سوی سازمان تبلیغات اسلامی در جمع آوری اعانه مردمی برای آسیب دیدگان سیل اخیر، آتش به اختیار است، اما ما از دریافت کمک های نقدی معذوریم؛ چراکه کمک های نقدی در سازمان هلال احمر و کمیته امداد تجمیع می شوند، لذا از همه مشتریان و شهروندان عزیز خواهش می کنیم که کمک های خود را در قالب اقلامی چون چادر، پتو، غذاهای کنسروی، بخاری و لباس گرم در اختیار این شعب قرار دهند تا از طریق ادارات سازمان تبلیغات اسلامی به آسیب دیدگان سیل اهدا شود.

مدیرعامل کتابشهر ضمن عرض تسلیت به بازماندگان و ابزار همدردی با آسیب دیدگان سیل های اخیر، تاکید کرد: برای شفاف سازی، گزارش کامل کمک های مردمی به سیل زدگان در کلیه شعب کتابشهر ایران در اختیار رسانه ها و مقامات مربوطه قرار خواهد گرفت.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پراکندگی جغرافیایی فروشگاه های زنجیره ای کتابشهر ایران به سایت ketabshahr.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/د

 

  • منبع خبر : روابط عمومی کتابشهرهای ایران