رئیس ستاد کل ارتش پاکستان به زیارت حرم مطهرحضرت معصومه(س) مشرف شد
رئیس ستاد کل ارتش پاکستان به زیارت حرم مطهرحضرت معصومه(س) مشرف شد

ژنرال ندیم رضا رئیس ستاد کل ارتش پاکستان با استقبال سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) به شهر قم سفر کرد و به زیارت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) مشرف شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، ژنرال ندیم رضا رئیس ستاد کل ارتش پاکستان به همراه ۲۲ نفر از همراهان پیش از ظهر امروز با حضور در حرم مطهر حضرت معصومه (س) به زیارت ایشان مشرف شد.

بازدید از صحن‌ها و رواق‌های حرم مطهر، حضور در جوار ضریح حرم مطهر، حضور در شبستان حضرت زهرا (س) و اقامه نماز در شبستان حضرت زهرا (س) از جمله برنامه های رئیس ستاد کل ارتش پاکستان در حرم مطهر بانوی کرامت بود.

در این بازدید نکاتی پیرامون تاریخ بارگاه نورانی حضرت معصومه (س) و شخصیت بانوی کرامت به رئیس ستاد کل ارتش پاکستان ارائه شد و وی با تاریخ و فرهنگ مردم قم و ارادتشان به این حضرت آشنا شد.

همچنین وی در این بازدید در مقبره مستوفی الممالک دفتر اداره امور بین الملل حرم بانوی کرامت حضور یافت و با اهدای یک جلد کلام الله مجید نفیس با ترجمه انگلیسی از وی تقدیر شد.

سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)، سردار بهادر اسماعیلی جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قم، جمعی از خادمان حرم مطهر حضرت معصومه (س) از رئیس ستاد کل ارتش پاکستان استقبال کردند.

در پایان فرمانده سپاه استان قم با اهداء تصویری از حرم مطهر حضرت معصومه(س)، یک جلد دیوان حافظ و یک جلد دیوان اشعار سعدی از حضور رئیس ستاد کل ارتش پاکستان در حرم مطهر بانوی کرامت تجلیل کرد.