عرضه آثار تاریخی فرهنگی روحانیون در نمایشگاه کنگره شهدای روحانی
عرضه آثار تاریخی فرهنگی روحانیون در نمایشگاه کنگره شهدای روحانی

مسئول نمایشگاه کنگره 4000 شهدای روحانی با تاکید بر فعالیت فرهنگی و رسانه‌ای نمایشگاه نمایشگاه کنگره شهدای روحانی، گفت: آثار رسانه‌ای و فرهنگی در قالب عکس، پوستر، کلیپ و تیزر و نیز فعالیت‌های تجسمی در معرض بازدید عموم علاقه مندان قرار گرفته است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، یحیی عقیلی اظهار کرد: این نمایشگاه، از ۳۱ اردیبهشت ماه با سخنرانی رئیس جمهور و فرمانده سپاه در مصلی قدس استان قم برپا شده و تا ۱۰ خرداد ماه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

عقیلی افزود: این نمایشگاه که یکی از برنامه‌های جانبی این کنگره است، دارای ۵۱ غرفه از استان‌های مختلف است و ۳۲ غرفه آن از طرف سپاه‌های استانی راه اندازی شده‌است.

وی در ادامه به همکاری نهادهایی مانند دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، سازمان تبلیغات اسلامی، پژوهشگاه امام صادق(ع) و مراکز دیگری که در رابطه با شهدای روحانی آثاری داشته‌اند، اشاره کرد.

عقیلی با تاکید بر فعالیت فرهنگی و رسانه‌ای این نمایشگاه، ابراز داشت: آثار رسانه‌ای و فرهنگی در قالب عکس، پوستر، کلیپ و تیزر و نیز فعالیت‌های تجسمی در معرض بازدید عموم علاقه مندان قرار گرفته است.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه علاوه بر شهدای روحانی، به معرفی برخی جانبازان و آزادگان شاخص جامعه روحانیت نیز پرداخته شده و آثار شهدای روحانیت از دوره نهضت مشروطه تا انقلاب اسلامی، سالهای دفاع مقدس و همچنین شهدای مدافع حرم و شهدای ترور به نمایش درآمده است.

این نمایشگاه در طبقه دوم مصلی قدس قم دایر شده و صبح‌ها از ۹ الی ۱۳ و عصرها نیز از ۱۶ الی ۲۰ میزبان علاقمندان است.

افرادی که از این نمایشگاه بازدید به عمل آورده اند، می‌توانند در نظرسنجی مربوط به این نمایشگاه شرکت کنند.

همچنین علاقمندان در صورت تمایل به همکاری برای ارتقای آثار منتشره در مورد شهدای روحانی می توانند با شماره همراه ۰۹۱۲۱۵۱۴۰۵۹ تماس حاصل نمایند

  • نویسنده : سارا تقی‌زاده