نشست‌ مشترک مدیران تأمین‌ اجتماعی قم با شرکای اجتماعی
نشست‌ مشترک مدیران تأمین‌ اجتماعی قم با شرکای اجتماعی

نشست مشترک مدیران کل بیمه و درمان تأمین اجتماعی قم با نمایندگان تشکل‌های کارگری و بازنشستگی به مناسبت هفته تامین اجتماعی در سالن جلسات بیمارستان امام رضا علیه السلام تأمین اجتماعی قم برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این نشست محمد عاشوری مدیرکل تامین اجتماعی قم، دکتر مهدی محصل مدیردرمان تامین اجتماعی قم و اعضای هیات مدیره‌های تشکل‌های کارگری و بازنشستگی استان حضور داشتند.

در این جلسه موضوعات مختلفی از جمله آخرین وضعیت بیمه کارگران ساختمانی در استان قم، مباحث اخیر مطرح شده پیرامون همسان سازی حقوق مستمری بگیران و همچنین بازنگری در قوانین مشاغل سخت و زیان آور مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اکبر شوکت عضو سابق هیات امنای تامین اجتماعی کشور در این نشست با بیان این که مجموعه بیمه و درمان تامین اجتماعی در استان قم جزو بهترین مجموعه های خدمت رسان سازمان است تصریح کرد: تعامل فی مابین مدیران و کارکنان تامین اجتماعی قم می تواند الگویی مناسب برای سایر همکاران کشوری باشد.

رییس هیات مدیره کانون بازنشستگان کارگری استان قم نیز در این نشست با تقدیر از خدمات رسانی تامین اجتماعی خواستار تجدید نظر در نحوه پرداخت وام به بازنشستگان شد.

تقی نصیری تصریح کرد: تعامل بیشتر تامین اجتماعی قم و مجموعه های کارگری می تواند منشا اثر نیک دراستان شود.

رییس انجمن صنفی کارگرن ساختمانی قم در این نشست بر لزوم هماهنگی دستگاههای اجرایی استان در خدمات رسانی بهتر به جامعه کارگری تاکید کرد.

مدیرکل تامین اجتماعی قم نیز در این نشست مشترک گفت: خدمات تامین اجتماعی در سال های اخیر در استان قم چشمگیر بوده و در شاخصهای رشد و توسعه تامین اجتماعی در قم با افزایش قابل ملاحظه ای روبرو هستیم که ناشی از تلاش همکاران و نگاه خاص سازمان در بسط و گسترش تامین اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه است.

محمد عاشوری برگزاری نشست‌های مشترک با نمایندگان تشکل‌های کارگری و بازنشستگی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این گونه نشست‌ها موجب نزدیکی فکر‌ها و اطلاع از دغدغه طرفین در موضوعات مربوطه می باشد.

وی افزود: تعامل بین تشکل های کارگری و بازنشستگی استان قم با اداره کل تأمین اجتماعی استان، بسیار رضایت بخش است.

مدیر درمان تامین اجتماعی قم در این نشست مشترک اظهار کرد: از تشکل های کارگری و بازنشستگی در استان قم درخواست داریم مثل همیشه پشتیبان و یاور تامین اجتماعی در پیشبرد اهداف سازمانی و خدمت به کارگران باشند.

در این نشست، اعضای هیات مدیره های تشکل های کارگری و بازنشستگی به ارائه نقطه نظرات خود در راستای خدمت بهتر به مردم پرداختند.

  • منبع خبر : اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی