آغاز بکار نمایشگاه کاربردینو در قم
آغاز بکار نمایشگاه کاربردینو در قم

نخستین نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان، کاربردینو عصر چهارشنبه 29 تیرماه در قم آغاز به کار کرد

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، نخستین نمایشگاه کاربردینو، ویژه کارآفرینی و اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های قم عصر چهارشنبه ۲۹ تیرماه در مجتمع بازار سلام قم آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه که به مدت ۳ روز برقرار است ۳۳ شرکت فناور و مرتبط با اکوسیستم فناوری غرفه های خود را دایر کرده و از نزدیک با متقاضیان اشتغال و کارآموزان به گفتگو می نشینند.

در نخستین روز این نمایشگاه پنل بازاریابی محتوایی از کجا تا چطور با حضور مدیران بازاریابی تعدادی از شرکت های فناور برگزار شد و شرکت کنندگان با پیچ و خم های بازاریابی محتوایی و فرصت های موجود در آن آشنا شدند.

سازمان مدیریت صنعتی استان قم نیز در نخستین روز برگزاری کاربردینو، پنل آشنایی با این سازمان و شرکت های صنعتی را برای علاقمندان برگزار کرد و حاضران از نزدیک با چالش پرورش و همکاری با نیروهای خلاق آشنا شدند.

در بخشی دیگر از این نمایشگاه مجموعه دانش بنیان روبرد به دریافت رزومه های علاقمندان به کسب و کار می پردازد تا در روز آخر نمایشگاه و با برگزاری رویداد کارآموزشو، در مسیر معرفی کارآموزان به شرکت های فناور قدم بردارد.

نخستین نمایشگاه کاربردینو از ۲۹ تیرماه در مجتمع بازار سلام قم دایر شده و تا ۳۱  تیرماه برقرار است و از ساعت ۱۵ تا ۲۰ پذیرای علاقمندان است.

  • نویسنده : صدرالدین فلاح