نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» در قم به روی صحنه می‌رود
نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» در قم به روی صحنه می‌رود

نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» نوشته محمدرضا کوهستانی به کارگردانی سید مصطفی مقیمی از 28 تیر تا 6 مرداد ماه در قم به روی صحنه می‌رود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» نوشته محمدرضا کوهستانی به کارگردانی سید مصطفی مقیمی از ۲۸ تیر تا ۶ مرداد ماه قم به روی صحنه می‌رود.

نمایش«مثل سوسوی فانوس آویخته» داستان مردی‌ست بنام جلال، که از یادگاران دوران ‌دفاع مقدس است. جلال می‌خواهد شرافتمندانه بماند و در مقابل زیاده‌خواهی سودجویان ایستادگی کند و در این راه باید خواسته‌های خانواده خود را نیز مد نظر داشته باشد، این چالشی‌ست که او را در بر می‌گیرد.

سید محمدرضا پیغمبری، ابراهیم وفایی، محمد عموئی، محمدرضا سبحانی‌نسب و شقایق حسن‌زاده از اعضای کارگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم بازیگران این اثر نمایشی هستند.

علاقمندان برای خرید بلیط نمایش که در تاریخ ذکر شده هر شب از ساعت ۲۱ در تالار شهید آوینی واقع در بلوار جمهوری به روی صحنه می‌رود، می‌توانند به وبسایت: www.Bilitama.com مراجعه نمایند و یا برای رزرو با شماره همراه ۰۹۳۶۹۵۹۸۳۲۰ تماس حاصل نمایند.

پیش فروش بلیت چهار روز ابتدایی این نمایش که توسط حوزه هنری قم آماده اجرا شده است، با ۲۵ درصد تخفیف در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی حوزه هنری استان قم