فوتبال قم در آستانه تعطیلی/ ۱۵ هزار فوتبالیست زمین چمن ندارند
فوتبال قم در آستانه تعطیلی/ ۱۵ هزار فوتبالیست زمین چمن ندارند

رئیس هیئت فوتبال قم با بیان اینکه یکی از مشکلات مهم فوتبال قم نداشتن زمین چمن برای استفاده بازیکنان این شهر است، گفت: این روزها خطر تعطیلی فوتبال قم را تهدید می کند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، قدرت الله باقری پیش از ظهر امروز در نشست خبری که در دفتر هیات فوتبال قم برگزار شد با اشاره به اینکه برنامه ریزی های لازم برای برگزاری لیگ برتر قم انجام شده است، تصریح کرد: کمیته برگزاری مسابقات هیات فوتبال قم برنامه ریزی کرده است که لیگ برتر فوتبال قم اواخر مرداد ماه یا اوایل شهریور ماه آغاز شود.

وی تصریح کرد: این برنامه ریزی در شرایطی است که هنوز ما زمینی برای برگزاری مسابقات نداریم و در شرایط کنونی ورزشگاه شهید حیدریان و ورزشگاه یادگار امام در اختیار هیأت فوتبال قرار نگرفته است.

رئیس هیأت فوتبال قم با اشاره به اینکه با چنین شرایطی فوتبال قم در آستانه تعطیلی قرار دارد، یادآور شد: تعطیلی مسابقات فوتبال در قم به منزله محروم شدن ۱۵ هزار فعال این رشته ورزشی است.

باقری تصریح کرد: در شرایط کنونی اگر بخواهیم لیگ برتر را در قم استارت بزنیم باید ورزشگاه شهید حیدریان به صورت کامل و ورزشگاه یادگار امام نیز به صورت مقطعی در اختیار هیأت فوتبال باشد تا بتوانیم برنامه ریزی های صورت گرفته را اجرایی کنیم.

وی تعدادی تیم های فعال در رده های مختلف فوتبال قم را بالغ بر ۱۰۰ تیم عنوان کرد و گفت: برای این تیم های در لیگ های مختلف برگزاری هزار دیدار پیش بینی شده است و اگر زمین مناسب در اختیار نداشته باشیم باید کرکره فوتبال قم را پایین بکشیم.

  • نویسنده : سید جواد اشرفی