جذب ۷۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به قم
جذب ۷۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به قم

استاندار قم با اشاره به مصوب شدن اختصاص 2 هزار میلیارد تومان اعتبار در سفر رئیس جمهور به استان قم، از جذب ۷۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات مصوب خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، سید محمدتقی شاهچراغی بعد از ظهر امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح تعریض و چهار خطه کردن محور پردیسان ورجان قم با تبریک فرارسیدن دهه کرامت بیان کرد: خدا را شاکریم که به برکت حضور بارگاه نورانی کریمه اهل بیت(س) بین مسولان استان قم شاهد همدلی و وفاق خوبی هستیم و همه مسولان استان تمام توان خود را به کار گرفته اند تا به بهترین شکل ممکن به مردم خدمات رسانی داشته باشند.

وی با اشاره به خیرات و برکات سفر رئیس جمهور به قم بیان کرد: در این سفر در مجموع اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار به استان قم به تصویب رسید که با پیگیری های صورت گرفته ۷۰۰ میلیارد تومان از این اعتبارات جذب شده است.

استاندار قم به نقش نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی در سفر رئیس جمهور به استان اشاره کرد و گفت: نقش نمایندگان قم در مجلس برای تصویب و دفاع از طرح‌ها بسیار ارزنده بود.

وی اجرای عملیات تعریض و چهار خطه کردن محور پردیسان – دلیجان بیان کرد: این محرو به طول ۱۳ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان آغاز شده است.

شاهچراغی یادآور شد: امیدواریم با توجه به اینکه اجرای این طرح مورد نیاز مردم است قرارگاه خاتم الانبیا در اجرایی کردن این طرح جدیت و سرعت لازم را داشته باشد.

  • نویسنده : سید جواد اشرفی