تجزیه ایران محور اصلی فعالیت دشمن است
تجزیه ایران محور اصلی فعالیت دشمن است

رئیس مرکز  فقهی ائمه اطهار(ع) با بیان اینکه تجزیه ایران محور اصلی دشمن در جریانات اخیر است، گفت: وظیفه ما طلبه‌ها این است که ابعاد توطئه دشمن را روشن کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی رئیس مرکز  فقهی ائمه اطهار(ع) امروز در پایان درس خارج اصول با ابزار انزجار از جنایت تروریستی در امامزاده شاهچراغ(ع) گفت: در پایان هفته گذشته حادثه بسیار ناگواری در حرم امامزاده احمد بن موسی(سلام الله علیه) به وقوع پیوست و با آن یکی دیگر از صفحات جنایت دشمن در این کشور ورق خورد.

وی با بیان اینکه در مورد این حمله بحث‌های مخلتفی مطرح است، ابراز کرد: اولاً اینها در صدد هتک حرمت حرم‌های شریف و مورد احترام شیعیان هستند. این خوی پلید داعش و داعشی‌ مسلکان است که می‌دانند این حرم‌ها محور اعتقادات شیعه و حتی همه مسلمان‌های واقعی است. در میان اهل سنت جمعیت فراوانی هستند که به قصد زیارت در این حرم‌ها رفت و آمد می‌کنند، لذا تلاش می‌کنند که این محور مهم را مورد اهانت قرار بدهند.

این استاد حوزه علمیه افزود: در طول تاریخ هم دشمنان حق و حقیقیت به هنگام مقابله با شیعه یا اسلام واقعی اعتاب مقدسه را مورد هتک قرار داده‌اند، متوکل‌ها در طول تاریخ فراوان بوده‌اند.

فاضل لنکرانی ادامه داد: مسئله تجزیه ایران محور اصلی دشمن است و در این بین، وظیفه ما طلبه‌ها این است که این موضوع را با مردم در میان بگذاریم و ابعاد توطئه دشمن را روشن کنیم.

متن کامل این خبر را می‌توانید در سایت مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) بخوانید

  • نویسنده : صدرالدین فلاح