رونمایی از کتب تألیفی گروه کتائب سیدالشهداء در نمایشگاه کتاب دین در قم
رونمایی از کتب تألیفی گروه کتائب سیدالشهداء در نمایشگاه کتاب دین در قم

کتب تالیفی گروه مقاومت کتائب سیدالشهداء با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اتحادیه تعاونی ناشران و کتابفروشان استان قم در ششمین نمایشگاه کتاب دین رونمایی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از ستاد خبری ششمین نمایشگاه کتاب دین، در حاشیه برگزاری ششمین نمایشگاه کتاب دین از سه کتاب «الحجاب و العفاف»، «آیات‌النزول»، «امه الحشد و الحشد و التضحیه» که به تازگی در عراق به چاپ رسیده است با حضور مسئول امور فرهنگی کتائب سید الشهداء در ایران رونمایی شد.

حسن العبادی مسئول امور فرهنگی کتائب سیدالشهداء در ایران در حاشیه این مراسم با اهدای لوح سپاس از اقدامات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و مدیراجرایی نمایشگاه کتاب دین در راستای برگزاری این نمایشگاه و فراهم کردن شرایط برای حضور انتشارات کتب دینی عرب زبان تقدیر کرد.

وی با بیان اینکه اقدامات این دو مدیر فرهنگی در قم در ایجاد فضای برادری دو کشور ایران و عراق  در فضای نمایشگاه کتاب دین قابل تقدیر است، گفت: مردم عراق و ایران برادر هستند و دشمن با خباثت‌هایی که به خرج می‌دهد نمی تواند ارتباط دوستی این دو کشور را برهم بزند.

مسئول امور فرهنگی کتائب سیدالشهداء در ایران  با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران مبنی براینکه تاکتیک دشمن از جنگ سخت به جنگ نرم و بهره بردن از ابزارهای نوین در فضای مجازی تغییر کرده است، گفت: با توجه به اینکه جنگ امروز مسلمانان با دشمن دیگر جنگ رو در رو و جنگ با سلاح های فیزیکی نیست و می‌شود این جنگ را جنگ باورها نامید، کتائب سید الشهداء در ایران فعالیت خود را در جنگ نرم و جهاد تبیین متمرکز کرده است.

وی با بیان اینکه کتائب السیدالشهدا  با اشاره به فعالیت شبکه‌های ماهواره‌ای با نام‌های «آی نیوز»، «الموقف» و سایت «المقاومون»، تصریح کرد: سه سایت تحت وب نیز در زبان های کردی، ترکی و عبری هم در حال تأسیس است که این سایت‌ها به منظور ایجاد خوراک رسانه‌ای جهت نشان دادن چهره واقعی دشمنان و معرفی اسلام ناب محمدی به ترک نشینان و کردنشینان عراق و مردم ساکن سرزمین‌های اشغالی است تا به جهان بینی برسند.

در پایان این مراسم به بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب دین در راستای معرفی این گروه مقاومتی و تالیفات انجام شده و همچنین تحکیم دوستی مردم این دو کشور هدایایی اعطا شد.

  • منبع خبر : ستاد خبری ششمین نمایشگاه کتاب دین