ورود ۲۰۰ دانش آموخته صنعت بیمه به بازار کار در سال گذشته
ورود ۲۰۰ دانش آموخته صنعت بیمه به بازار کار در سال گذشته

مدیرعامل موسسه آینده سازان خبره با بیان اینکه دانش آموختگان در این موسسه پس از پایان دوره آموزشی و دریافت گواهی نامه های معتبر ملی و بین المللی به بازار کار در صنعت بیمه وارد می شوند، گفت: 200 دانش آموخته صنعت بیمه از سوی این موسسه وارد بازار کار شدند

 

سمانه سادات فقیه سبزواری: مهدی سید موسوی مدیرعامل موسسه آینده سازان خبره اظهار کرد: این موسسه تنها مرکز آموزشی است که در زمینه صنعت بیمه دوره های آموزشی تخصصی برگزار و به شرکت های بیمه در استان قم خدمات ارائه می دهد.

وی دوره های تخصصی آموزشی در این موسسه را اخذ نمایندگی بیمه ،کارگزاری بیمه، بازاریابی بیمه، ارزیابی خسارت و نمایندگی بیمه عمر با مجوز پژوهشکده بیمه مرکزی عنوان کرد.

این کارآفرین قمی تاکید کرد: این موسسه نه تنها به خدمات آموزشی در صنعت بیمه اهتمام دارد بلکه با تشکیل تیم مجزا و دریافت مجوز مرکز تخصصی بیمه کارآفرین استان قم خدمات دیگری مانند مشاوره و صدور انواع بیمه نامه ها شامل بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه ثالث و بدنه، بیمه حوادث، بیمه آتش سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه درمان، بیمه مهندسی، بیمه باربری، مشاوره رایگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری و طراحی بیمه نامه مناسب جهت صدور،تیم سازی و هدایت راهبردی نمایندگان و کارگزاران بیمه و کارشناسی و مشاوره و پیگیری پرونده های خسارت نیز ارائه دهد.

وی با اشاره به ویژگی های آموزش در موسسه آینده سازان وزین خبره بیان کرد: دانش آموختگان در این موسسه همزمان گواهی رسمی از سازمان فنی و حرفه ای و پژوهشکده بیمه مرکزی با قابلیت ترجمه در۱۸۲کشور جهان دریافت می کنند.

سید موسوی با بیان اینکه بومی بودن اساتید از دیگر ویژگی های این موسسه آموزشی محسوب می شود، تصریح کرد: دانش آموختگان در این موسسه براساس سرفصل های پژوهشکده بیمه مرکزی براساس سطح تحصیلات آموزش می بینند.

مدیرعامل موسسه آینده سازان خبره ادامه داد: دانش آموختگان براساس مرتبط یا غیر مرتبط بودن تحصیلاتشان به ترتیب ۱۴۰ و۱۷۲ ساعت تحت آموزش پژوهشکده بیمه مرکزی قرار می گیرند.

این مدرس صنعت بیمه با اشاره به اینکه موسسه آینده سازان وزین خبره متعهد است که سالانه ۲۰۰ دانش آموخته تخصصی بیمه را به جامعه تحویل بدهد، گفت: سال گذشته ۱۵۰ نفر از دانش آموختگان در این موسسه کد نمایندگی بیمه دریافت کردند و ۱۰۰ نفر نیز به عنوان نماینده، بازاریاب یا نماینده فروش بیمه عمرمشغول کار شدند.

وی با اشاره به اینکه یک شعبه این موسسه آموزشی از قم در تهران نیز دایر شده است، عنوان کرد: به این ترتیب می توانیم علاقمندان به صنعت بیمه را در بخش مرکزی آموزش دهیم و دانش آموختگان از شهرهای مختلف امکان حضور در این دوره های تخصصی را داشته باشند.

سید موسوی با اشاره به محل برگزاری دوره های آموزشی این موسسه گفت: براساس شرایطی که وجود دارد در استان قم در شعبه مرکزی واقع در ۳۰ متری کیوانفر کوچه ۴۲ و در بلوار شهید بهشتی(ره) و در تهران خیابان ولیعصر خیابان گلستان این دوره ها برگزار می شود همچنین با قراردادی که با دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیسان قم منعقد شده است از مکان و تجهیزات این دانشگاه جهت آموزش بهره برده می شود و گواهی مشترک برای دانش آموختگان صادر می شود.

مدیرعامل موسسه آینده سازان خبره خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر از این موسسه آموزشی می توانند به آدرس الکترونیکی http://www.ayandehsazan-vazin.ir مراجعه کنند.

  • نویسنده : سمانه سادات فقه سبزواری