ارائه خدمات متنوع بیمه ای با رویکرد نوآورانه ازا هداف شرکت بیمه سامان
ارائه خدمات متنوع بیمه ای با رویکرد نوآورانه ازا هداف شرکت بیمه سامان

مدیر شرکت بیمه سامان در استان قم گفت: توسعه فرهنگ بیمه و ارائه خدمات متنوع بیمه ای به افراد حقیقی و حقوقی با رویکرد نو آورانه از اهداف اصلی شرکت بیمه سامان است.

 

سمانه سادات فقیه سبزواری: سعید عاصم آبادی مدیر شرکت بیمه سامان در استان قم با بیان اینکه توسعه فرهنگ بیمه رسالتی اجتماعی است که بردوش همه ما قرار دارد، تصریح کرد: رسانه ها و نهاد های مختلف دولتی و خصوصی میتوانند یاری گر شرکت های بیمه در انجام این مسئولیت خطیر باشند.

وی به سهم اندک بیمه از سبد خانوار در خانواده های ایرانی اشاره کرد و گفت: افزایش سهم بیمه در سبد خانواده های ایرانی می تواند با افزایش آرامش و امنیت خاطرآنان در طول زندگی برابر باشد و با توجه به اینکه کشور ما در شرایط اقلیمی و جغرافیایی خاصی قرار دارد؛ همواره دستخوش حوادث و بلایای طبیعی و اتفاقات ناگواری میشود که زندگی هم وطنان ما را تحت تاثیر خود قرار داده و موجب خسارت های فراوانی می شود.

مدیر شعبه بیمه سامان در استان قم به حوادثی مانند سیل اخیر و زلزله در سال های گذشته اشاره و بیان کرد: این حوادث موجب شد خسارت های مالی بسیاری برای مردم عزیزمان وارد شود که در این مواقع نقش بیمه و شرکت های بیمه ای در جبران زیان های بوجود آمده و پرداخت خسارت بسیار تاثیر گذار و تعیین کننده است.

وی اضافه کرد: شرکت های بیمه در برابر وقوع این حوادث میتوانند زیان های مالی آسیب دیدگان را به حداقل برساند و مرحمی بر زخم های ایشان باشد.

عاصم آبادی در بخش دیگری از سخنانش به معرفی شرکت بیمه سامان به عنوان یکی از شرکت های خصوصی در صنعت بیمه اشاره و بیان کرد: این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده و همواره در سطح یک توانگری مالی قرار دارد وبا ارائه خدمات مختلف افتخار خدمت رسانی به مردم کشورمان را دارد.

وی تاکید کرد: شرکت بیمه سامان همواره با توجه به نیاز جامعه و با طراحی محصولات جدید در ارائه خدمات مطلوب به بیمه گذاران تلاش میکند.

مدیر شرکت بیمه سامان در استان قم با تاکید براینکه یکی از جدیدترین محصولات این شرکت بیمه بدنه کیلومتری( پیمایشی ) است، عنوان کرد: بیمه بدنه کیلومتری مبتنی بر ریسک است و بیمه سامان بر اساس میزان استفاده ای  کههر فرد از اتومبیل دارد، آن را برای یکسال تحت پوشش خطرات اصلی و پوشش های اضافی قرار میدهد و حق بیمه بدنه را متناسب با میزان مصرف ایشان از اتومبیل محاسبه مینماید.

وی اضافه کرد: از دیگر محصولات جدید بیمه سامان میتوان به بیمه عمر و تشکیل سرمایه متصل به واحد ( یونیت لینک ) اشاره کرد که شرایطی را برای بیمه گذار فراهم میکند تا بتواند در پر ریسک ترین بازار های مالی ( بورس ) بدون کوچکترین ریسک و با دریافت سود تضمینی سرمایه گذاری نماید.

عاصم آبادی اضافه کرد: همچنین محصولات دیگری مانند بیمه تجهیزات الکترونیک مانند موبایل، تبلت، لب تاب با پوشش های کامل و بیمه آتش سوزی خانه امن سامان-بیمه تکمیل درمان خانواده و انفرادی سامان میتوانند دغدغه و نگرانی هم وطنان عزیزمان را در برابر خطرات و ریسک های موجود به حداقل برسانند.

وی یا اشاره به اهداف بیمه سامان گفت:توسعه فرهنگ بیمه و ارائه خدمات متنوع بیمه ای به افراد حقیقی و حقوقی با رویکرد نو آورانه از اهداف اصلی شرکت بیمه سامان است و در تلاش هستیم با انجام این رسالت در صنعت بیمه استان قم، قدم های بزرگی برداریم.

مدیرشعبه بیمه سامان در استان قم در بخش پایانی سخنانش بیان کرد: شرکت بیمه سامان در مسیر حرکت خود برای توسعه فرهنگ بیمه و ایجاد اشتغال برای علاقمندان به فعالیت در این حوزه نماینده عمر و جنرال جذب میکند و از علاقمندان به فعالیت در صنعت بیمه دعوت به همکاری مینماید.

 

  • نویسنده : سمانه سادات فقه سبزواری