ساخت نیمی از واحدهای مسکن ملی در قم به صورت ویلایی
ساخت نیمی از واحدهای مسکن ملی در قم به صورت ویلایی

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم درباره وضعیت پیشرفت پروژه‌های مسکن ملی در استان قم گفت: نیمی از خانه های طرح نهضت ملی مسکن در استان قم به صورت ویلایی و نیمی دیگر به صورت آپارتمانی احداث خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، محمد صادقی با اشاره به موضوع انتخاب نوع واحد مسکونی توسط متقاضی اظهار کرد: در این زمینه در پروفایل سامانه تمامی متقاضیان نظرسنجی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه تمام متقاضیان تخصیص پروژه در سایت ۵۶۰ هکتاری اعم از متقاضیانی که واریزی آنها ناقص بوده و یا کسانی که وضعیت آنها در سامانه تایید اولیه یا نهایی عنوان شده است شرایط شرکت در این نظر سنجی را دارا هستند خاطرنشان کرد: هدف از این نظر سنجی مشخص شدن اولویت است و اگر متقاضی در نظرسنجی شرکت نکند واحد آپارتمانی در سایت ۵۶۰ هکتاری برای او محفوظ خواهد بود و نظرسنجی مختص کسانی است که تقاضای بهره مندی از واحدهای ویلایی را دارند.

وی خاطرنشان کرد: نیمی از خانه های طرح نهضت ملی مسکن در استان قم به صورت ویلایی و نیمی دیگر به صورت آپارتمانی احداث خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم با بیان اینکه استان قم متعهد به ساخت ۶۳ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن است، گفت: ۳۰ هزار واحد مسکونی در سایت ۵۶۰ هکتاری به صورت آپارتمانی احداث شده و دو پهنه طایقان و اسلام آباد قنوات به احداث خانه ویلایی اختصاص یافته است.

وی از عقد قرارداد با ۳۳ پیمانکار در سایت ۵۶۰ هکتاری خبر داد و گفت: پیمانکاران عملیات تجهیز کارگاه و ساخت را آغاز کرده و با افزوده شدن پیمانکاران دیگر دیگر متقاضیانی که در موعد مقرر واریز مبلغ ۸۰ میلیون تومان خود را تکمیل کردند به پیمانکاران معرفی خواهند شد.

  • نویسنده : زهرا زنگنه