تحولات شجاعانه‌ای در حوزه اقتصادی کشور آغاز شده است
تحولات شجاعانه‌ای در حوزه اقتصادی کشور آغاز شده است

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفت: تحولات گسترده و شجاعانه‌ای در کشور آغاز شده که رشد و توسعه اقتصادی کشور را به دنبال خواهد داشت.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، محسن رضایی در حاشیه دیدار با مراجع عظام تقلید در قم در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه چهار گروه تخصصی برای حل مشکلات نظام پولی و بانکی در دولت تشکیل شده است، اظهار داشت: تیم اقتصادی دولت برنامه‌ای به عنوان رشد اقتصادی بدون تورم و فقرزدا را تصویب کرده‌اند که به تمام وزارت خانه‌ها ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه همه وزارتخانه‌ها باید بر همین اساس برنامه هفتم را تنظیم کنند، یادآور شد: سیاست‌های کلی برنامه هفتم را رهبر معظم انقلاب ابلاغ کرده، که این برنامه با اصلاحات و تحولی که در آن صورت می‌گیرد مسیر کشور در پنج سال آینده را کاملاً مشخص و روشن کرده است.

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور با اشاره به اصلاحاتی که در تجارت، یارانه‌ها، تولید، سرمایه‌گذاری و… صورت گرفته است گفت: تحولات گسترده و شجاعانه‌ای در کشور آغاز شده است که امیدوارم به رشد و توسعه اقتصادی کشور منجر شود.

یادآور می‌شود محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور در سفر خود به قم با برخی از علما و مراجع عظام تقلید از جمله حضرات آیات نوری همدانی، سبحانی، حسینی بوشهری و… دیدار و گفت‌وگو کرد.

  • نویسنده : مهدی جعفری