آغاز ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور قم
آغاز ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور قم

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم از آغاز ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین رجب اکبر زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط به پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی از روز سه‌شنبه مورخ ۳۱ مرداد تا روز شنبه مورخه ۴ شهریور به درگاه سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به انتخاب رشته‌های بدون آزمون این دانشگاه اقدام نمایند.

وی افزود: اخذ دیپلم حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور یا داشتن مدرک کاردانی(فوق دیپلم) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای نظام جدید ۳-۳-۶ برای متقاضیان الزامی است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم یادآور شد: دانشگاه پیام نور به دلیل استفاده از شیوه آموزشی ترکیبی(حضوری و الکترونیکی) و با استفاده از منابع غنی درسی و برگزاری آزمون‌های استاندارد و سراسری، شرایط ادامه تحصیل برای طیف وسیعی از متقاضیان به ویژه افرادی که هم زمان با تحصیل، اشتغال به کار نیز دارند فراهم آورده و شعار آموزش برای همه، همه جا و همه وقت را محقق نموده است.

گفتنی است، دانشگاه پیام نور استان قم با کمترین شهریه دانشگاهی و بالاترین تسهیلات، در رشته‌های متنوع علوم انسانی، علوم پایه و فنی و مهندسی پذیرای متقاضیان ادامه تحصیل می‌باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه پیام نور قم