گردهمایی فعالان صنعت خودرو در قم برگزار شد
گردهمایی فعالان صنعت خودرو در قم برگزار شد

گردهمایی فعالان صنعت خودرو قم، با همکاری شرکت رهرو یدک و فروشگاه بغدادی در تالار کهکشان غدیر قم برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، احمد عربلو مدیرعامل شرکت سینا پخش قم در این گردهمایی اظهار کرد: شرکت هلدینگ جزیره وارد کننده انواع رینگ موتور خودرو های سبک و سواری از کشور لهستان با برند هافنر و همچنین واشرهای سر سیلندر کلیک از کشور ترکیه و لاستیک های سوپاپ و کاسه نمد با برند ماشیتا از کشور تایوان می باشد.

مدیرعامل شرکت سینا پخش قم در مورد گارانتی محصولات افزود: در استان قم محصولات این هلدینگ پخش می گردد که نمایندگی رسمی شرکت جزیره با سینا پخش می باشد ، صفر تا صد محصولات ارائه شده گارانتی می گردد و در صورت بروز مشکل هزینه های آن پرداخت می شود.

احمد عربلو اشتغالزایی این شرکت را صدها نفر عنوان نمود و گفت: طی سال گذشته بالغ بر سی هزار قطعه از این محصولات در سطح استان قم فروش رفته که هزاران نفر همچون مکانیک و لوازم یدکی فروش ها، مشغول به کار شدند و بالغ بر چند هزار قطعه موتور از این هلدینگ در صنعت قم مصرف شده است.

مدیرعامل شرکت سینا پخش قم در پایان اظهار داشت: در این گردهمایی از صنف لوازم یدکی ها ، مکانیک ها و تراشکاری هایی که طی سال های گذشته از محصولات استفاده کرده اند و همکاری موثری با این هلدینگ داشته اند، با اهدای جوایزی تقدیر صورت گرفت.

گفتنی است در این گردهمایی که چند صد نفر حضور داشتند ابتدا با تلاوت قرآن مجید آغاز شد، مجری توانا سید حسین میرهادی ضمن خیرمقدم گویی به فعالان صنعت خودرو به معرفی آیتم های برنامه پرداخت.

شایان ذکر است دکتر حسنی از مدرسین کسب و کار راهکارهای افزایش فروش و نحوه برخورد با مشتریان را برای میهمانان تشریح کرد و در انتها از فعالان برتر صنعت خودرو قم با اهدای جوایزی تقدیر شد.

  • نویسنده : زهرا زنگنه