بیست و سومین نمایشگاه الکامپ و تلکام استان قم برگزار می‌شود
بیست و سومین نمایشگاه الکامپ و تلکام استان قم برگزار می‌شود

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه الکامپ و تلکام استان قم بعد از وقفه‌ای چند ساله خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، جواد غلام‌پور در نشست خبری بیست و سومین نمایشگاه تلکام و الکامپ قم که در دفتر مرکز اداره کل فناوری اطلاعات استان قم برگزار شد اظهار کرد: بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ تلکام با هدف پشتیبانی و تقویت زیست بوم فناوری استان، از ۱۲ تا ۱۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های استان قم که در کیلومتر ۲ جاده اتوبان قم – تهران قرار دارد، برگزار خواهد شد.

او افزود: شعار این نمایشگاه «جایی که امروز با نوآوری فردا دیدار می‌کنید» است.

غلام‌پور با بیان اهداف اصلی نمایشگاه، اضافه کرد: به ترویج و افزایش آگاهی از ظرفیت های فناوری و اطلاعات استان، ایجاد فرصت برای کسب و کارهای اینترنتی و راه اندازی ظرفیت های کسب و کار. او همچنین افزود که این نمایشگاه فرصت مناسبی برای همکاری با شرکت های دانش بنیان فراهم کرده و به جذب سرمایه گذاران برای حمایت از استارت آپ ها کمک می کند.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم نیز تأکید کرد: همکاری میان فعالان زیست بوم فناوری به راه اندازی کسب و کارهای غیردولتی کمک می کند. غلامپور با اشاره به دسته بندی های نمایشگاه، گفت که برای حضور شتاب دهنده ها و پارک علم و فناوری، جایگاه ویژه ای در نظر گرفته شده است.

او یادآور شد که در این نمایشگاه، ۶۰ تا ۷۰ غرفه وجود دارد که شامل بخش‌های جانبی مانند بازار سلام استان قم، کاریابی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، انجمن مشاوران کسب و کار و … خواهد بود.

  • نویسنده : زهرا زنگنه