اجرای ۲ هزار ویژه برنامه عید سعید غدیر در قم
اجرای ۲ هزار ویژه برنامه عید سعید غدیر در قم

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم گفت: همزمان با دهه امامت و ولایت و روز عید غدیر بیش از دو هزار ویژه برنامه در استان قم اجرا می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت‌الاسلام محمدحسن ذاکری در نشست خبری که ظهر امروز در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد، به تبیین برنامه های پیش بینی شده ویژه ایام عید غدیر و دهه ولایت در استان قم پرداخت و گفت: ویژه برنامه های درنظر گرفته شده با محوریت خانواده ها و با توجه ویژه به کودکان و نوجوانان خواهد بود.

وی با بیان اینکه توزیع اطعام با محوریت حرم مطهر حضرت معصومه(س) و با کمک خیرین در دستور کار قرار دارد خاطرنشان کرد: مواسات مومنانه، دستگیری از خانواده‌های مستمند، تهیه جهیزیه برای نوعروسان مستمند و آزادی زندانیان نیازمند و جرایم غیرعمد توسط کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) در این ایام انجام خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم از برپایی کاروان شادی غدیر تا ظهور در روز عیدغدیرخم خبر داد و افزود: این کاروان از ساعت ۱۷:۳۰ روز عید سعید غدیر حرکت خود را از ابتدای بلوار پیامبراعظم(ص) به سمت مسجد مقدس‌جمکران آغاز خواهد کرد و در طول مسیر برنامه های متنوعی برای این کاروان تدارک دیده شده است.

وی یادآور شد: همچنین در طول مسیر مداحان به ذکر فضایل امیرالمومنین(ع) پرداخته و بیعت با امام زمان(عج) همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام میرزامحمدی پایان بخش حرکت کاروان غدیر تا ظهور خواهد بود.

  • نویسنده : سید جواد اشرفی