جشنواره نماز و نیایش به صورت فراملی برگزار شود
جشنواره نماز و نیایش به صورت فراملی برگزار شود

یکی از هنرمندان شرکت کننده در جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین گفت: این جشنواره می‌تواند در سال‌های آینده به صورت جشنواره منطقه‌ای جهان اسلام و حتی جشنواره بین‌المللی برگزار شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از ستاد خبری جشنواره نماز و نیایش، احمد تاجی در حاشیه نهمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین با اشاره به اختصاص ۳ اثر از  ۲۳ اثر راه یافته به بخش پایانی این جشنواره به خود، اظهار کرد: شرکت در جشنواره‌ها سبب معرفی و دیده شدن عکس و عکاس است و به عکاسان انگیزه می دهد و ارتقای خلاقیت را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه از سال ۱۳۶۴ آموزش عکاسی و فیلم سازی دیده است، گفت: بیش از ۳۰ سال است که درخصوص مستند اجتماعی به عکاسی اهتمام دارد و تاکنون برگزیده بیش از ۴۰ جشنواره ملی شده  است.

این عکاس مجرب که در بیش از ۳۰ نمایشگاه انفرادی و ۳۰ نمایشگاه گروهی شرکت کرده، بیان کرد: دومین بار است که درجشنواره نماز و نیایش شرکت  می کند و این جشنواره را در سطح خوب ارزیابی می کند.

وی میزبانی قم از مهمانان جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: برپایی جشنواره‌های مذهبی مانند نماز و نیایش به روایت دوربین باید به صورت وسیع تری برگزار شود. زیرا شهر مذهبی  مانند قم دارای پتانسیل‌های ویژه فرهنگی است.

این عکاس راه یافته به بخش پایانی جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین تصریح کرد: از دست‌اندرکاران برپایی این جشنواره می خواهیم این جشنواره با قوت بیشتر ادامه پیدا کند و با اطلاع‌رسانی گسترده در سال‌های آینده باشکوه‌تر برگزار شود زیرا در افزایش مهارت و شناخته‌شدن هنرمندان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

نهمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین در شهر قم درحال برگزاری است و سه عکس «نفس های مادربزرگ»، «همراه با مادربزرگ» و«در انتظار نور» از احمد تاجی عکاس باسابقه کشورمان از شهرکرد به این جشنواره راه یافته است.

 

 

  • منبع خبر : ستاد خبری جشنواره نماز و نیایش