ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته‌های کارشناسی پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی
ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته‌های کارشناسی پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم گفت: ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته‌های کارشناسی این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی و با شرایط ویژه تا هشتم بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین اکبرزاده اظهار کرد: ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور از سوم بهمن آغاز شده و تا پایان روز یکشنبه ۸ بهمن ماه ادامه دارد.

او افزود: متقاضیانی که دارای دیپلم نظام آموزشی جدید یا قدیم، پیش دانشگاهی در نظام سالی واحدی و ترمی واحدی، مدرک کاردانی، سطح یک حوزه و یا دانش آموزان در حال تحصیل که تا تاریخ ۳۰ بهمن امسال موفق به دریافت مدرک دیپلم می‌شوند می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم باب یان اینکه متقاضیان تحصیل می‌توانند با در نظر گرفتن ظرفیت‌ها هر کدام از ٩۵ رشته محل دانشگاه پیام نور استان را بر اساس علاقه خود انتخاب کنند گفت: دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته حاوی شرایط و ضوابط پذیرش در سایت سازمان سنجش آموزش کشور بارگذاری شده و متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام در دانشگاه پیام نور با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و یا مراجعه حضوری به مرکز و واحدهای این دانشگاه در سطح استان اقدام کنند.

او ادامه داد: هم اکنون بیش از ۵ هزار دانشجو که بیش از ۹۰ درصد آنها بومی هستند در مقاطع مختلف در مرکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان مشغول به تحصیل هستند.

اکبرزاده خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان این دانشگاه می توانند از مزایای مختلفی از جمله پایین‌ترین شهریه دانشگاهی، بالاترین تسهیلات پرداخت شهریه، کلاس‌های حضوری و الکترونیکی، انتخاب محل آزمون و یا مهمانی، شرایط ویژه تحصیل برای شاغلان، مادران و… استفاده کنند.

گفتنی است نتایج تکمیل ظرفیت پیام نور، طی ۱۰ روز انتهایی بهمن ماه اعلام می‌شود و پذیرفته شدگان دانشجوی نیمسال بهمن ۱۴۰۲ خواهند بود.

  • منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه پیام نور قم