سرپرست جدید نمایندگی بهزیستی جعفرآباد معرفی شد
سرپرست جدید نمایندگی بهزیستی جعفرآباد معرفی شد

طی مراسمی در شورای اداری شهرستان جعفرآباد سرپرست جدید نمایندگی بهزیستی این شهرستان معرفی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، در این مراسم که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان جعفرآباد و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین فاطمی بصیر امام جمعه، مهندس عبداللهی فرماندار، سید صادق میرئی مدیر کل بهزیستی استان و مسئولین شهرستان جعفرآباد برگزار شد، مدیر کل بهزیستی با اشاره به برنامه ریزی بهزیستی جهت گسترش چتر خدمات بهزیستی در شهرستان‌ها و توابع استان، به خدمات ۱۷ ساله محمد رضا قوی مسئول قبلی نمایندگی بهزیستی اشاره و ضمن تقدیر از همکاری فرماندار محترم، بخشدار، امام جمعه و مسولین با بهزیستی، با اشاره به انتصاب آقای قوی به عنوان مدیر حراست بهزیستی استان، سعید زرین اقبال را به عنوان سرپرست جدید نمایندگی بهزیستی در این شهرستان معرفی کرد.

او در سخنانی گفت: زرین اقبال از مدیران با تجربه بهزیستی است که سمت‌های مدیریتی متعددی داشته و منشاء خدمات موثری در بهزیستی شهرستان کهک، مرکز تامین و توسعه، معاونت پشتیبانی و اداره مشارکت‌های مردمی و اشتغال بوده است.

مدیرکل بهزیستی استان قم خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک و یاری مدیران شهرستان جعفرآباد نسبت به ارتقاء خدمات بهزیستی در شهرستان جعفرآباد، شهر قاهان و شهر دستجرد اهتمام موثر و جدی داشته باشد.

در ادامه این مراسم امام جمعه و فرماندار شهرستان جعفرآباد هم طی سخنانی از زحمات قوی تقدیر و برای مدیر جدید بهزیستی شهرستان آرزوی توفیق کردند.

  • نویسنده : سید مرتضی منافی