مراسم گرامیداشت روز خبرنگار توسط سپاه استان قم برگزار می‌شود
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار توسط سپاه استان قم برگزار می‌شود

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران برگزیده استان قم، پنجشنبه 17 مرداد توسط سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) برگزار می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، علی تقوایی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی و تبریک ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاری حرفه‌ای است که رسالتی عظیم را بر دوش دارد و می‌تواند جهانی را متاثر از قلم، زبان، بیان و کلام خویش نماید.

وی تصریح کرد: خبرنگار در محل وقوع رویدادها، چشم و گوش رسانه و مردم است، باید به کشف حقیقت‌ها بپردازد و آن را در کمترین زمان به مخاطبان خود برساند و اصحاب رسانه نیز باید بخشی از نیازهای کشور و استان را با فرهنگ‌سازی برطرف کنند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) افزود: خبرنگاران ایران اسلامی با تلاش‌های وافر خود در عرصه خبر و رسانه نماد بارزی از تعهد، تخصص، امانت‌داری و سلامت کاری را به نمایش گذاشته‌اند و خبرنگاران و عکاسان استان قم پیشتاز این عرصه هستند.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) که فرموده‌اند: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس» گفت: ویژگی حق محوری، حق طلبی و حق گویی، از مهم‌ترین ویژگی‌های یک خبرنگار موفق و خداترس است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان قم، با بیان اینکه سعی داریم مراسم بزرگداشت روز خبرنگار، امسال نیز همانند سالهای گذشته، باشکوه برگزار ‌شود، خاطرنشان کرد: در این مراسم که روز پنج‌شنبه ۱۷ مردادماه با حضور نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی برگزار می‌شود، از خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران برگزیده استان در حوزه تهیه و انتشار اخبار سپاه و بسیج تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه استان قم