انتخابات در ایران مصداق مردم سالاری دینی است
انتخابات در ایران مصداق مردم سالاری دینی است

مدیر کل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری قم، انتخابات را تبلور نظام مردم سالار اسلامی به ویژه در ظهور و بروز اندیشه های مختلف دانست و حضور حداکثری مردم در این عرصه تأکید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، مرتضی بابایی عصر امروز در نشست خبری ستاد انتخابات استان قم که در استانداری قم برگزار شد، با بیان این که انتخابات پیش رو یک آزمون جدی پیش رو مردم است، اظهار کرد: وظیفه همه ما این است که فارغ از همه گرایش ها و سلایق مردم را پای صندوق های رأی بیاوریم.

مدیر کل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری قم در ادامه تصریح کرد: باید در این انتخابات با توجه به شرایط پیش آمده در کشور، مشارکت حداکثری شکل بگیرد تا دشمنان متوجه ضعف و زبونی خود بشوند.

بابایی خاطرنشان کرد: این جزو آرمان های انقلاب ما بوده که زمینه برای ظهور همه سلایق فراهم شود و هرکسی بتواند نظر و اندیشه خود را بیان کند.

بابایی خاطرنشان کرد: دشمنان در تلاش هستند تا با ایجاد گسست و شکافت جدی، برگزاری انتخابات ها را با کاهش حضور مردم شکل بدهند و کارآمدی نظام را کم کنند که ما باید با تلاش برای حضور بیشتر مردم این نقشه دشمنان را نقش بر آب کنیم.

وی در پایان گفت:معرفی اعضای ستاد انتخابات استان قم به خبرنگاران تأکید کرد و این اعضا که به عنوان جایگاه حقوقی خود انتخاب شده اند، از اردیبهشت ماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده اند.

انتهای پیام/