برگزاری مسابقه کتابخوانی «درّ عصمت» هم‌زمان با ایام رحلت کریمه اهل بیت(س)
برگزاری مسابقه کتابخوانی «درّ عصمت» هم‌زمان با ایام رحلت کریمه اهل بیت(س)

رئیس مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت(س) از برگزاری مسابقه کتابخوانی درّ عصمت همزمان با ایام رحلت کریمه اهل‌بیت(س) خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت‌الاسلام شهاب‌الدین غفاری از برگزاری مسابقه کتابخوانی «درّ عصمت» هم‌زمان با ایام رحلت بانوی کرامت خبر داد و اظهار کرد: این مسابقه ویژه فراگیران نوجوان و بزرگسال خواهر و برادر مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت(س) برگزار می‌شود.

وی افزود: مسابقه کتابخوانی «درّ عصمت» با هدف آشنایی با زندگانی و شخصیت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها و اهداف هجرت ایشان برگزار خواهد شد.

رئیس مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت(س) با بیان این‌که منبع این مسابقه برای نوجوانان جزوه «درّ عصمت» و برای بزرگسالان کتاب «درّ عصمت» پیش‌بینی شده است، ادامه داد: به برگزیدگان این مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: آزمون این مسابقه ۱۸ آذرماه ۱۳۹۸ از سوی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت(س) در شبستان نجمه خاتون(س) حرم مطهر برگزار می‌شود.

غفاری بیان داشت: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و تهیه کتاب مسابقه می‌توانند به واحد معارف برادران مراجعه کنند.

رئیس مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت(س) افزود: در ایام معصومیه و رحلت بانوی کرامت همچنین دوره آشنایی با حضرت معصومه سلام‌الله علیها، غبارروبی و ختم قرآن و صلوات برگزار خواهد شد و سفیران قرآنی کریمه نیز به مدارس و مساجد استان اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها