همایش ملی دیدگاه‌های علوم قرآنی آیت‌الله فاضل لنکرانی در قم برگزار می‌شود
همایش ملی دیدگاه‌های علوم قرآنی آیت‌الله فاضل لنکرانی در قم برگزار می‌شود

مسئول کمیته اجرائی همایش ملی دیدگاه‌های علوم قرآنی آیت‌الله فاضل لنکرانی از برگزاری این همایش روز 5دی ماه سال جاری در مرکز فقهی ائمه اطهار خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدارقم حجت الاسلام والمسلمین سید جواد نورموسوی ظهر امروز در نشست خبری همایش ملی حوزه‌های علمیه، مرجعیت، شیعه و قرآن با رویکرد دیدگاه های علوم قرآنی آیت‌الله فاضل لنکرانی که در مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)برگزار شد اظهار کرد: این همایش دو سال گذشته با همکاری ۲۰ نهاد آغاز بکار کرد و نشست های آن برگزار می‌شود.

وی افزود: پنجم دی ماه همایش ملی دیدگاه های علوم قرآنی آیت‌الله فاضل لنگرانی۵ دی ماه ساعت ۹صیح بوده و عصر همان روز پنج پنل علمی برگزار می شود؛ اختتامیه آن نیز ساعت ۱۸خواهد بود و پس از ۱۱ ساعت این همایش به اتمام خواهد رسید؛که در این همایش از۱۰کتاب و رونمایی میشود و هدف از برگزاری این همایش این است که مردم و جامعه از برکات قرآن بهره مند شوند.

مسئول کمیته اجرایی همایش ملی دیدگاه‌های علوم قرآنی آیت‌الله لنکرانی خاطرنشان کرد: برنامه‌های زنده شبکه قرآن و شبکه قم برای این همایش اختصاص می یابد و حداقل ۱۰ نفر از شخصیت های علمی مصاحبه نیم ساعته با اهالی رسانه خواهند داشت.

انتهای پیام/

  • نویسنده : فاطمه میرزابابایی