شخصیت حضرت معصومه(س) در قالب فیلم سینمایی روایت می شود
شخصیت حضرت معصومه(س) در قالب فیلم سینمایی روایت می شود

معاون اجرایی آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: میتوانیم با استفاده از ظرفیت های سینما شخصیت معصومین را نشان دهیم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، هادی محمود نژاد ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قم به ساخت فیلم سینمایی حضرت فاطمه معصومه(س) اشاره کرد و گفت: این فیلم با هدف معرفی شخصیت کریمه اهل‌بیت(س) با کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی انجام می شود.

وی ادامه داد: با ساخت چنین فیلمهایی تلاش داریم شخصیت کریمه اهل بیت (ع) در تاریخ سینمای ایران ثبت گردد.

محمود نژاد اظهار داشت: به دنبال این هستیم که پروژه سینمایی حضرت فاطمه معصومه(س) به عنوان یک کار ارزشمند و در شان این بانو ساخته و ارائه گردد.

معاون اجرایی آستان مقدس حضرت معصومه(س) افزود: پروژه سینمایی حضرت فاطمه معصومه(س) برای معرفی شخصیت کریمه اهل‌بیت(س) و حرکت ایشان در راستای ولایتمداری اهمیت زیادی دارد.

در ادامه این نشست مجتبی امینی تهیه کننده این پروژه گفت: سعی کردیم در ساخت این فیلم از هنرمندان تراز اول کشور استفاده کنیم که کارگردان مجموعه جواد افشار میباشد.

وی درباره حساسیت این مجموعه گفت: جواد افشار حدود ۱۰ سال پیش مطالعات و تحقیقات خود را درباره زندگی حضرت معصومه (س) شروع کرده است که برگرفته از ۱۷۰ منبع مطالعاتی میباشد.

تهیه کننده فیلم زندگی حضرت معصومه (س) افزود: متاسفانه با گذشت ۴۰ سال از انقلاب کسی نتوانسته یک اثر فاخر و در شان ایشان تولید نماید.

امینی نسبت به این پروژه اظهار داشت: تمام تلاش خود را میکنیم که یک اثر تولید شود و بتوانیم شخصیت  آن را در حوزه بین الملل ارائه نماییم.

وی افزود: پروژه سریال حضرت معصومه (س) یک کار جدا و مستقل میباشد و جدا از فیلم گاندو پیگیر میشد.

امینی در خصوص زمان اتمام این فیلم گفت: طبق پیش بینی های انجام شده و حجم بالای کار حدود ۳ سال ساخت آن به طول می انجامد.

گارگردان پروژه سینمایی حضرت معصومه افزود: در این فیلم بیش از ۱۰۰ بازیگر در ۷۰ لوکیشن حضور دارند.

افشار در خصوص استفاده از ظرفیت هنرمندان قمی گفت: با توجه به وجود بازیگران خوب در استان قم ، سعی کردیم از آنها در اجرای این پروژه استفاده کنیم.

وی از همکاری بسیار خوب حرم جطهر گفت و افزود: تفاهم نامه ای بین سازندگان پروژه و آستان قدس منعقد شده و تلاش داریم به بهترین شکل ساخته شود.

افشار در پایان گفت:پروژه تز دوران کودکی این بانو شروع میشود و در ادامه به هجرت ایشان پرداخته میشود.

انتهای پیام/

  • نویسنده : فاطمه میرزابابایی