حجت‌‌الاسلام بنایی: اگر زودتر لیست می‌دادیم تخریب‌ها هم زودتر آغاز می‌شد
حجت‌‌الاسلام بنایی: اگر زودتر لیست می‌دادیم تخریب‌ها هم زودتر آغاز می‌شد

عضو مجمع پیروان امام و رهبری با اشاره به حمایت این مجمع از حجت‌الاسلام موسی‌پور، جعفر رحمانی و نرجس نیازمند در انتخابات مجلس یازدهم گفت: اگر زودتر از این کاندیداها را اعلام می کردیم تخریب‌ها هم زودتر شروع می‌شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت‌الاسلام علی بنایی در نشست خبری که در موسسه طلوع مهر برگزار شد، با اشاره به تصمیم‌هایی که ائتلاف پیروان امام و رهبری در ادوار مختلف انتخاباتی برای معرفی کاندیداهای اصلح می‌گیرد، اظهار کرد: این مجمع از زمان تشکیل در ادوار مختلف و در انتخابات اعم از شورای شهر، مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری همواره تلاش کرده تا کاندیداهای شایسته ای را که توان خدمت به مردم دارند را معرفی کند.

وی با تاکید بر اینکه قم با فرهنگ و هویتی اصیل دارای نخبگان برجسته‌ای است افزود: این استان با وجود جوانان نخبه و اندیشمندان برجسته می تواند بهترین کاندیداها را در انتخابات پیش رو داشته باشد.

عضو مجمع بزرگ پیروان امام و رهبری در ادامه سخنان خویش با اشاره به حضور برخی افراد غیربومی برای کاندیداتوری از قم در مجلس شورای اسلامی گفت: این استان با داشتن افراد برجسته و جوان و نخبه نیازی به استقراض کاندیدا از دیگر شهرها ندارد و براین اساس اقدام به معرفی سه گزینه خوشنام و متخصص می کند.

بنایی با معرفی سه کاندیدای مورد حمایت مجمع بزرگ پیروان امام و رهبری بیان کرد: حجت‌الاسلام موسی‌پور، نرجس نیازمند و جعفر رحمانی سه کاندیدایی هستند که این مجمع از آنان در این انتخابات از آنها حمایت خواهد کرد.

وی با اشاره به برخی دلایلی موجب دیرهنگامی اعلام لیست مورد حمایت مجمع پیروان امام و رهبری در استان قم شده است گفت: پیش‌بینی ما این بود که در صورت اعلام زودتر، تخریب‌ها هم زودتر شروع می‌شدند به همین دلیل اعلام فهرست تا این زمان به تاخیر افتاد.

انتهای پیام/