برپایی ایستگاه سلامت از سوی جنبش نجبا در قم/ توزیع ۱۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان
برپایی ایستگاه سلامت از سوی جنبش نجبا در قم/ توزیع ۱۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان

نماینده دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء در ایران گفت: ما برای کمک به مردم ایران در مقابله با کرونا آنان را یاری می کنیم که در همین راستا یک موکب سلامت در قم ایجاد کردیم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی در حاشیه افتتاح ایستگاه سلامت جنبش مقاومت اسلامی نجبا در قم و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موکب ضد عفونی خودروها در بلوار سمیه قم با هدف کمک به مردم ایران ایجاد شده است.

وی با اشاره به همکاری شهرداری و اداره کل بهداشت استان قم در برپایی این موکب از سوی جنبش مقاومت اسلامی نجبا در قم، گفت: ما با برنامه های مدون و مختلف تا پایان شیوع کرونا در ایران؛ مردم این کشور را همراهی می کنند.

نماینده دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء در ایران با بیان اینکه در برپایی موکب سلامت از همکاری شهرداری و مرکز بهداشت قم بهره بردیم، تصریح کرد: این موکب از امروز افتتاح شده است و سعی داریم تا زمانی که لازم است، اجرای این برنامه را ادامه دهیم.

وی از توزیع برخی اقلام غذایی در آستانه ماه مبارک رمضان بین کسانی که براثر شیوع ویروس کرونا با مشکل مواجه شده اند، خبر داد و بیان کرد: این اقدامات یک هزارم خدماتی را که جمهوری اسلامی ایران در حق مردم عراق کرده است را جبران نمی کند.

موسوی بیان کرد: توزیع برخی اقلام غذایی در آستانه ماه مبارک رمضان بین کسانی که براثر شیوع ویروس کرونا با مشکل مواجه شده اند از جمله اقداماتی است که در این ایام به آن اهتمام داریم.

وی با تاکید براینکه جمهوری اسلامی ایران به گردن ما حق بسیاری دارد و رابطه دو کشور ایران و عراق رابطه دو برادر با یکدیگر است، گفت: ما مسلمانان مصداق چند روح در یک بدن هستیم.

نماینده دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء در ایران، بیان کرد: این اقدامات یک هزارم خدماتی را که جمهوری اسلامی ایران در حق مردم عراق کرده است را جبران نمی کند.

وی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران را امام خمینی (ره) با یک انقلاب جهانی تاسیس کرد و ما سربازان اسلام برخود وظیفه می دانیم از تمام توان خود برای نجات جان مردم ایران از شر ویروس کرونا و مشکلات معیشتی که برای برخی از آنان بوجود آمده است، مایه بگذاریم و در صورت لزوم جانمان را نیز برای سلامت مردم ایران فدا کنیم.

وی بیان کرد: ما با توکل برخدا راه انقلاب اسلامی را که در حال حاضر در سکان آن در دستان توانمند آیت الله خامنه ای است، ادامه خواهیم داد.

نماینده دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء در ایران با تاکید براینکه ما اگر جان و مال خود را هم در ایران فدا کنیم، نمی توانیم محبت هایی که جمهوری اسلامی ایران در حق مردم عراق داشته است را جبران کنیم، گفت: مهمترین هدف از حضور جنبش مقاومت اسلامی نجباء در ایران؛ کمک به مردم این کشور و حمایت از مسلمانان است.

وی با اشاره به توزیع حدود ۱۰۰ سبد غذایی اهدایی نجبا به مردم مناطق کمتر برخوردار قم، گفت: حدود ۴۰۰ کیلو عسل نیز بین بیماران و کادر درمان برخی از بیمارستان ها و مراکز درمانی بیماران کرونایی نیز از سوی جنبش مقاومت اسلامی نجبا توزیع شد.

موسوی گفت: تا زمانی که این ویروس در کشور ایران وجود دارد، ما در کنار مردم شریف ایران هستیم و آنان را برای مقابله با این ویروس یاری می کنیم.

وی با بیان اینکه ما از مسئولین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه وزارت بهداشت درخواست داریم که آدرس محل سکونت کسانی را که بر اثر کرونا بیمار شدند و اکنون به دلیل ناتوانی امکان بیرون رفتن از منزل را ندارند به ما بدهند تا بتوانیم در حد توانمندی که داریم، آنان را مورد حمایت قرار داده و بسته غذایی به آنان اهدا کنیم.

انتهای پیام/