توزیع ۱۱۰ بسته معیشتی در قم
توزیع ۱۱۰ بسته معیشتی در قم

گروه جهادی خادمین آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در قالب طرح "هم‌نفس"، ۱۱۰ بسته معیشتی را با مشارکت مردمی و اهدای هدایا و نذورات در شامگاه روز پنجم ماه مبارک رمضان توزیع کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، رزمایش سراسری مومنانه جهت کمک و خدمت‌رسانی به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا از ابتدای ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در قم نیز آغاز شد و بسیاری از گروه‌های جهادی در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری خودجوش و آتش به اختیار عمل کردند.

گروه جهادی خادمین حرم مطهر حضرت معصومه ، طرح هم‌نفس را با تهیه و توزیع ماسک‌های پارچه‌ای بهداشتی آغاز کرد و در گام بعدی اقدام به جمع‌آوری نذورات مردمی جهت قربانی و توزیع آن بین نیازمندان کرد و سومین گام خود را با نیت خشنودی مولی الموحدین حضرت علی (ع) و با باد سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی ۱۱۰ بسته معیشتی و ۸۳ بسته نذر شادی برای کودکان این خانواده ها تهیه و توزیع نمود.

گفتنی است گروه جهادی خادمین آستان مقدس حضرت معصومه(س) وابسته به هیچ نهاد و سازمانی نیست و کاملا مستقل و مردمی و خودجوش این فعالیت‌ها را در قالب طرح “هم‌نفس” انجام داده است. هزینه ریالی هر بسته معیشتی حدوداً ۳ میلیون ریال معادل ۳۰۰ هزار تومان می باشد که شامل اقلام اساسی و مورد نیاز مانند روغن، رب، چای، مرغ، گوشت و … می باشد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : فاطمه میرزابابایی