رفع حادثه خط اصلی آبرسانی برای جلوگیری از بروز خسارت‌های سنگین است
رفع حادثه خط اصلی آبرسانی برای جلوگیری از بروز خسارت‌های سنگین است

رئیس شورای اسلامی شهر قم رفع حادثه، تعمیرات، اصلاح و بهسازی خط لوله اصلی رینگ غربی قم را از روی الزام و جلوگیری از بروز خسارت‌های سنگین در آینده دانست.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، عبدالله جلالی از محل حادثه و تعمیر شیرآلات خط ۱۴۰۰ رینگ غربی قم بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه تعمیرات، بهسازی و بازسازی آن قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدید، اصل آبرسانی و پروژه‌های مربوط به آن را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: این کار سختی‌های خاص خود را دارد ضمن اینکه یکی از اساسی‌ترین نیازهای شهروندان را تأمین می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم رفع حادثه خط اصلی آبرسانی ۱۴۰۰ را کار بزرگی دانست و خاطرنشان کرد: وقتی مشاهده می‌کنیم این خط لوله نزدیک به نیمی از شهر با جمعیت قابل توجهی را تحت پوشش قرار می‌دهد اهمیت موضوع را بیش از پیش روشن می‌سازد.

وی اقدام شرکت آب و فاضلاب را در رفع حادثه این خط لوله ارزشمند توصیف کرد و گفت: شرکت آب و فاضلاب در تلاش است قبل از بروز خسارت‌های جدی در شهر، این مشکل را رفع کند گرچه ممکن است ساعاتی شهروندان با افت فشار و یا قطعی آب مواجه شوند اما انجام این کار برای جلوگیری از خطرات آتی و هدر رفت آب ضروری است.

جلالی در خصوص ضرورت تعمیرات و بازسازی این خط لوله اذعان داشت: در هر نقطه از شهر که با مشکل مواجه می‌شویم باید با فوریت و قبل از اینکه حوادث و خطرات دیگری ما را تهدید کند درصدد رفع آن برآییم.

وی تعمیر و اصلاح خط اصلی رینگ غربی قم را نیز از روی الزام و اجبار دانست و تأکید کرد: اگر از روی ضرورت نباشد هیچ‌گاه سازمانی که اصل رضایتمندی آن، در این است که لحظه‌ای آب قطع نشود درصدد بر نمی‌آید برای ساعات و حتی روزهایی قطعی آب را داشته باشد و برای خود مشکلاتی ایجاد کند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: بهانه آوردن و اشکال آوردن در انجام هر کاری آسان است اما حل مشکل شهامت و شجاعت طلب می‌کند که در انجام این پروژه این اتفاق رخ داده است.

وی از شهروندان خواست تا پایان عملیات تعمیرات و بازسازی این خط لوله صبور بوده و همکاری لازم را داشته باشند تا این پروژه در زمان تعیین شده به پایان برسد.

جلالی اقدام شرکت آب و فاضلاب را در رفع حادثه و تعمیر و بهسازی شیرآلات خط لوله ۱۴۰۰ رینگ غربی قم قابل‌تقدیر دانست و از تمام کسانی که در انجام این کار تلاش می‌کنند قدردانی کرد.

وی در عین حال تاکید کرد: باید با کار شبانه‌روزی و بدون وقفه هر چه زودتر این کار به پایان و قطعی آب در مناطق شهر به حداقل رسانده شود.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم